Oyun

PUBG Sanhok Haritası – En İyi Loot Yerleri


pubg sanhok haritasi en iyi loot yerleri

Bildiğiniz üzere PUBG isimli oyunumuza yeni haritalar gelmeye devam ediyor.En son çöl haritası çıkmıştı biliyorsunuz.Çöl haritasında nerelere gitmeniz gerektiğini,nerelerde malzemeler olduğunu bu konumuzda incelemiştik.Sırada yeni haritamız Sanhok var.PUBG 4×4 haritası olarakta geçiyordu.Sonra ismi Sanhok diye belirlendi.Diğer haritalara oranla daha küçük bir haritadır.Aksiyon ve çatışmanın daha hızlı olacağı bir harita da diyebiliriz.İşte bu konumuzda da bu haritada bulunan malzeme açısından zengin yerleri göstereceğiz.İşinize çok yarayacak.Artık hazırsanız PUBG Sanhok haritası en iyi loot yerleri isimli konumuza geçebiliriz.

PUBG Sanhok Haritası – En iyi Loot Yerleri

pubg sanhok haritasi en iyi loot yerleri

Öncelikle Sanhok haritasını şöyle bir konumuza ekleyelim.Daha detaylı ve büyük boyda görmek için bu linke > Sanhok Haritası tıklayın ve alt tarafta bulunan Zoom tuşu ile istediğiniz derecede büyütebilirsiniz.İsterseniz bilgisayarınıza da kaydedebilirsiniz.Şimdi asıl önemli konulara geçebiliriz.Öncelikle harita ile ilgili bilgiler vererek başlayalım.

– Haritamız 22 Haziran 2018 tarihinde tamamen oyuncular için sunulacak ve oyuna eklenecektir.

– 4 x 4 km boyutu ile oyunda ki en küçük harita olma özelliğini taşımaktadır.

– Bu haritanın yaratılması için Tayland ve Filipinler örnek alınmıştır.

– Bu harita oyuncuların MMR puanını etkilemeyecektir.

Haritamızda bulunan yerler ise şu şekildedir.

Ban Tai

Bootcamp

Camp Alpha

Camp Bravo

Camp Charlie

Cave

Docks

Ha Tinh

Kampong

Khao

Lakawi

Mongnai

Na Kham

Pai Nan

Paradise Resort

Quarry

Ruins

Sahmee

Tambang

Tat Mok

Şimdi bu bölgeler içinde en iyi lootlara sahip yerlere geçelim.Özellikle iyi bir silaha sahip olmak isterseniz birazdan söyleyeceğimiz noktaları ziyaret edebilirsiniz.Bu yazacağımız bölgeler şu an için Sanhok isimli harita da en iyi yağmalama noktaları olarak geçmektedir.Şimdi bu yerlere geçelim.

Bootcamp : Bootcamp isimli bu bölge haritanın merkezinde bulunmaktadır.Burada merkezde binalar mevcuttur.Bu binalarda kolay bir şekilde silah ve zırhlar bulabilirsiniz.Yalnız şunu unutmayın,bu bölge oldukça popüler olacağı için ilerleyen zamanlarda tehlikeli olacaktır.

Ruins : Sol alttaki adanın üstünde bulunmaktadır.Zaten bunun Türkçesi yıkıntılar olarak geçiyor.Tamda adı gibi bir çok yıkık dökük harabe bir yer olarak eklenmiş.Özellikle burası eşya bulmak için bire birdir.Burada bulunan her yere bakabilir ve kısa bir süre içinde kendinizi donatabilirsiniz.İlerleyen zamanlarda burası da popüler olacaktır.

Sahmee : Bu bölge ise en aşağıda sol tarafta bulunmaktadır.Burada ki binalar da oldukça zengin malzeme içermektedir.Özellikle bölgenin isminin yazdığı yerlere yakın binalara bakmayı unutmayın.Kısa sürede bir çok malzemeniz olacaktır.Burası genelde pek tercih edilmiyor.Bu yüzden şansınızı buradan başlayarak deneyebilirsiniz.

Camp Charlie : Bu bölgede haritada Sahmee isimli bölgenin sağında bulunmaktadır.Yani genel olarak tam altta merkezdedir.Burada özellikle hızlı bir şekilde ilerleyebilir ve malzeme bulabilirsiniz.Bu bölgede ki binalarda malzeme açısından zengindir.Kısa sürede savaşa hazır olursunuz.Binalara odaklanın.Burası da ilerleyen zamanlarda tehlikeli olacaktır.

Ha Tinh : Bu bölgede haritanın üstünde hafif sol da bulunmaktadır.Burada ki binalarda yağma için çok ama çok uygundur.Bu binaların içinde silahlar eşyalar zırhlar ve benzeri bir çok şey sizleri bekliyor olacaktır.Şimdilik bu yerler haritada ki en iyi yerlerdir.Başka yerler de bulundukça keşfedildikçe bu konuya eklenecek ve konu güncellenecektir.Şimdi araçlara geçelim.

PUBG Sanhok – Araçlar

Bu haritamızda 4 adet kara aracı 2 adette su aracı bulunmaktadır.Bu araçlarımız şöyledir.

Motorcycle : 2 kişilik (kara aracı)

Buggy : 2 kişilik (kara aracı)

Pickup : 4 kişilik (kara aracı)

Van : 6 kişilik (kara aracı)

PG-117 : 5 kişilik (su aracı)

Aquarail : 2 kişilik (su aracı)

Tabi ki bu araçları kullanırken çok dikkatli olun.Bunlar hemen sizin yerinizi belli edecektir.Peki bu araçlar nerede diye soracak olursanız söyleyelim.

Haritada mavi semboller su araçlarını göstermektedir.

Haritada sarı semboller ise kara araçlarını göstermektedir.

Şimdi gelelim bu haritada uygulayacağınız taktiklere.

PUBG Sanhok Taktikleri – Rehberi

– Haritamız küçük bir harita olduğu için sesler kolay duyulur ve yeriniz kolay belli olur.Bu yüzden bu haritada silahınıza susturucu takmalısınız.

– Bu haritada sürekli hareket halinde olmalı ve pozisyon değiştirmelisiniz.Bir yerde kalmak işinizi zorlaştırır.

– Kendinize can vermeden önce etrafı bir gözlemleyin.Harita küçük olduğundan her an arkanızdan biri gelebilir.

– Çalıların içlerine binaların arasına dikkat edin.Pusan oyuncular olacaktır.Bunu sizde kullanabilirsiniz.

– Bu haritada Assault ve Sniper tüfekleri çok iş yapmaktadır.Bu silahlara öncelik verin.

– Bu haritada hava sürekli değişebiliyor.Bazen yağmurlu bazen açık ve bazende sisli olabilir.Bunlara göre taktik geliştirebilirsiniz.Örneğin sisli bir havada sıkıştıysanız ağaçlar arasından hareket edin.Yağmurlu havada ise yerler su olduğu için fazla ses çıkarmamaya hızlı ilerlememeye özen gösterin.

– Bu haritada oynarken kesinlikle çevresel ses özelliği olan bir kulaklık kullanın.Bu çok ama çok önemli.Bu haritada ses kasmak inanın hayat kurtarır.

PUBG Vikendi Haritası Loot Yerleri

PUBG Sanhok haritası en iyi loot yerleri isimli konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz.Umarım sizler için güzel bir rehber olmuştur.Sizinde eklemeniz gereken bir şey varsa yorum yapabilirsiniz.Hepimize bol keyifli oyunlar dileriz.

Abone Ol

Haber Bültenimize Abone Olarak Yeni Konuların Mail Adresinize Gelmesini Sağlayabilirsiniz

Mailinize Gelen Onay Linkine Tıklamayı Unutmayın

Bir Yanlışlık Var,Bir Daha Deneyin

Mailinize gelen onay linkine tıklamayı unutmayın


Yazar hakkında

phobersus

Blogger - Youtuber
Oyun ve Teknoloji Aşığı

Yorum yap

Yeni Konulardan Haberdar Olmak İçin
Abone Ol

Haber Bültenimize Abone Olarak Yeni Konuların Mail Adresinize Gelmesini Sağlayabilirsiniz

Mailinize Gelen Onay Linkine Tıklamayı Unutmayın

Bir Yanlışlık Var,Bir Daha Deneyin