Oyun

Fortnite – Ücretsiz V Papel (V Buck) Nasıl Kazanılır?

fortnite ucretsiz vpapel nasil kazanilir
Yazan phobersus

Fortnite hala popülerliğini korumakta ve en çok oynanan battle royale oyunları arasında yerini alıyor.Özellikle ücretsiz olması sebebi ile her yaştan insanın dikkatini çekiyor.Bu oyunda tabi ki diğer ücretsiz oyunlarda da olduğu gibi bazı oyun içi eşyaları para ile alabiliyorsunuz.Bu konumuzda oyunda içinde kullanılan V Bucks (V Papel) denilen para biriminden bahsedeceğiz.Bu oyun içi para birimini ne şekilde kazanabiliriz bunları söyleyeceğiz.Artık,Fortnite ücretsiz v papel nasıl kazanılır isimli konumuza geçebiliriz.

Fortnite Ücretsiz V Papel (V Bucks) Nasıl Kazanılır?

Öncelikle V Papel nedir diye soracak olursanız,V Papel oyun içi para birimi diyebiliriz.Oyunda bulunan içerik mağazasından bu para birimi ile bir şey alabiliyorsunuz.Ayrıca oyunda bulunan savaş bileti ya da savaş paketleri de alabilirsiniz.Şimdi bu v papel dediğimiz şey gerçek para ile bir çok siteden alınabiliyor.Ama ben para harcamam ücretsiz yolları yok mu bunu almanın derseniz,tabi ki bu yollarda mevcut.Şimdi gelin ücretsiz bir şekilde nasıl bu oyun içi para birimini kazanacağınıza bakalım.Aslında sizlere tavsiyemiz de para harcamamanız ve bu ücretsiz yollar ile bunu elde etmeniz.

Her gün Giriş Yapmak : Oyuna her gün girdiğiniz taktirde ücretsiz bir şekilde V Papel alabiliyorsunuz.Tabi ki fazla bir miktar değil fakat yine de hiç yoktan iyidir.

Günlük Görevler : Oyuna her girdiğinizde sizlere,yapmanız ve V Papel kazanmanız için görevler sunulacaktır.Bu görevleri tamamladığınız zaman ücretsiz V Papel hesabınıza aktarılır.Günlük görevlerimiz şunlar olabiliyor.

– 6 Arcade makinesini imha edin.Bu makineler genelde şehirlerde bulunur.

– 3 itfaiye aracını imha edin.Bu araçlar genelde şehirlerde bulunur.

– 3 adet Bahçe Cücesini yok edin.Her bölgede gizli bir şekilde bulunabilir.

– 8 adet park tahtası imha edin.Parklarda bulunur.

– 10 adet Propan tankı imha edin.Genelde endüstri bölgelerinde bulunmaktadır.

– 8 adet Teddy Bears imha edin.Genelde banliyö bölgelerinde bulunur.

– 20 adet TV imha edin.Banliyö bölgelerinde bulunur.

– 10 adet mekan keşfedin.Polis merkezleri,hastaneler,otoparklar ve benzeri yerler.

– Bazı karakterler yani sınıflar ile görev tamamlamalar.

Bu tür görevler tamamlandığında görev başı 50 V Papel kazanıyorsunuz.Bu görevleri yapmanızı öneririm.Şimdi diğer görevlere yani ücretsiz V papel kazanma yöntemine geçelim.

Fırtına Kalkanı Savunma Görevleri

Fırtına kalkanı savunma görevleri haritanın belli noktalarında olmaktadır.Bu görev çeşidi diğer görevlere oranla daha fazla V Papel vermektedir.Bunları da yapmanızı tavsiye ederiz.Bazı bölgelerde bu görevler oluşmayacaktır.Bunu önceden belirtelim.Ayrıca yeni oyuncuların Stonewood ile başlamaları tavsiye edilmektedir.Şimdi görevlere geçelim.

Fırtına Kalkanı Savunma – 1 : Fırtına Kalkanı kurun ve savunun.

Fırtına kalkanı savunma – 2 : Savun

Fırtına kalkanı savunma – 3 : Savun

Fırtına kalkanı savunma – 4 : Savun

Fırtına kalkanı savunma – 5 : Savun

Fırtına kalkanı savunma – 6 : Savun

Yani kısacası bu seviyeler artıyor ve yine savunmanız isteniyor.6. seviyeye kadar bunu yapabiliyorsunuz.Her seviyeye tamamlandığında 100 V Papel kazanıyorsunuz.

Yine diğer yerlerde de bu tarz görevler çıkmaktadır.Bu bölgelerde şöyle Plankerton,Twine Peaks.Bu bölgelerde de bu görevleri yaparak ücretsiz V papel kazanabilirsiniz.Yine bu bölgelerde ki görevlerde tamamen aynı yapıya sahip görevlerdir.Yine görev başına aldığınız V papel adedi 100’dür.Bu arada V Papel dolandırıcılığı da şu aralar meydana gelen sorunlardan birisi.Kimseye hesabınızı vermeyin,sana Vpapael diyen 3. şahıslara inanmayın.Güvenilir siteler varken başka yerlerden de satın almayın.Diyeceklerimiz bu kadar.

Fortnite ücretsiz v papel nasıl kazanılır isimli konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz.Şimdilik ücretsiz V Papel kazanma yöntemleri bunlar.İlerde başka yolları olur mu bilemem.Eğer daha değişik yolları olursa konuya eklenecektir.Diğer Fortnite konularımız ve rehberlerimizi görmek isterseniz sağ tarafta bulunan arama kısmına “Fortnite” yazarak arama yapabilir ve konulara ulaşabilirsiniz.Hepimize bol keyifli oyunlar dileriz.

 

Abone Ol

Haber Bültenimize Abone Olarak Yeni Konuların Mail Adresinize Gelmesini Sağlayabilirsiniz

Mailinize Gelen Onay Linkine Tıklamayı Unutmayın

Bir Yanlışlık Var,Bir Daha Deneyin

Mailinize gelen onay linkine tıklamayı unutmayın

Yazar hakkında

phobersus

Blogger - Youtuber
Oyun ve Teknoloji Aşığı

Yorum yap