Hearthstone – Puzzle Lab Rehberi Çözümleri


0

Hearthstone isimli oyunumuza The Boomsday Project isimli paket gelmişti fakat tek kişilik oyun modunun biraz gecikeceği belirtilmişti.Sonunda bu tek kişilik modda bizlerle buluştu.Biliyorsunuz ki bu oyunu oynayan milyonlarca kişi var.Blizzard bunun farkında olduğu için kısa zaman aralıklar ile oyuna güncellemeler ve yeni paketler getiriyor.Bunların bazıları çeşitli görevlerle ya da modlarla geliyor.Son gelen bu mod ise kimilerine çok karışık gelmiş.Kimileri ise çoktan bitirmiş.İşin içinden çıkamayanlar için bu konumuz gerçekten güzel olacaktır.Teker teker bu modda bulunan düşmanları nasıl yeneceğinizi göreceksiniz.Eğer hazırsanız Hearthstone Puzzle Lab rehberi isimli konumuza geçelim ve çözümleri görelim.

Hearthstone Puzzle Lab Rehberi Çözümleri

hearthstone puzzle lab rehberi cozumleri

Öncelikle bu modumuzda 4 adet bölüm bulunmaktadır.Bunlar sırası ile Lethal, Mirror, Board Clear ve Survival.Bu her bölümün çözümlerini sırası ile yazacağım.Takıldığınız yerlerde buradan bakarak yardım alabilirsiniz.Ama sizlere tavsiyem hepsini buraya bakarak yapmayın.Öncelikle kendiniz düşünerek çözmeye düşmanı alt etmeye çalışın.Oyun gerçekten sizin düşünmeye ve taktik geliştirmeye zorluyor.Bu sizin için iyi olacaktır.Daha fazla uzatmadan artık çözümlerimize geçelim.İlk önce Lethal ile başlayacağız.

Ayrıca Hearthstone başlangıç rehberi için > https://www.phobersus.com/hearthstone-detayli-baslangic-rehberi/

Hearthstone – Puzzle Lab Lethal Çözümleri

Bu bölümümüzde 4 adet düşman bulunmaktadır.Bunları alt ettikçe en son düşmanımız Dr.Boom açılacaktır.Şimdi ilk düşmanımızın adı Poisonmaster Pollark.İkinci düşmanımız Myra Rotspring.Üçüncü düşmanımız Lil Stormy.Dördüncü düşmanımız ise Electra Stormsurge.İlk düşmanımız ile başlayalım.Bakalım ilk düşmanımızı nasıl yeniyoruz.Sonra sırası ile diğer düşmanları göreceğiz.

 Poisonmaster Pollark

Bu düşmanı alt etmek için 9 adet oyun oynamamız gerekiyor.Sırası ile yazıyorum.

1- Öncelikle karakterinizin gücünü (Hero Power) kullanın.Sonra Deadly Poison kullanın.En sonda Cold Blood kullanın.Düşmana saldırın.Bu kadar.

2- Frostbolt kullanın.İkinci olarak Ice Lance kullanın ve en sonda Mana Wyrm kullanın.

3- Stonetusk Boar oynayın.Ona Windfury verin.Sonra Stonetusk Boar’ı Abusive Sergeant ve Rockbiter Weapon ile güçlendirip saldırın.

4- 4/1 Murlock’ı 0/4 taunta saldırtın.Stonetusk Boar’ı 3/3’e saldırtın.Kalan kartları ile Flametongue Totem’in yanlarına koyun ve saldırın.

5- Rabid Worgen’leri oynayın.Whirlwind kullanın.Rabid Worgenler ile taunta saldırın.Hero Power kullanın.Frothing Berserker’a Shield Slam uygulayın.Düşmana saldırın.

6- Reincarnate atıp masayı temizleyin.Leeroy jenkins ile düşmana saldırın.Reincarnate kullanarak tekrar Leeroy ile düşmana saldırın.

7- Cosmic Anomaly oynayın.Arcade Blast’ı Bronze Gatekeeper üstüne uygulayın.The Coin oynayın.Celestial oynayın.Fireball’ı direkt düşmana atın.Mana Wyrm oynayın.

8- Carnivorous’u masadaki kartınıza etki ederek oynayın.Play Dead’i Carnivorous üzerine oynayın.Hunter’s Mask’ı Carnivorous üzerine oynayın.Arcane Shot ile Carnivorous’u yok edin.Hero Power kullanın.Bu kadar.

9- Elinizde ki kartı oynayın,o kadar.

Myra Rotspring

Bu düşmanı yok etmek için ise 7 oyun oynamamız gerekiyor.

1- Ironbeak Owl isimli kartı,donmuş kart üzerine uygulayın ve onu buzdan kurtarın.Sonra onlarla düşmana saldırın.Hero Power kullanın.

2- Potion of Madness’i karşıda ki tauntlardan birini almak için kullanın.Alınan taunt ile diğer tauntu yok edin.Sylvanas ile direkt düşmana vurun.Sylvanas’ı Shadow Word ile yok edin.Sonra sizin tarafınıza geçen kart ile düşmana vurun.Mind Blast kullanın.En sonda da Holy Smite kullanın.

3- Wisp ile düşman kartına vurun.Düşman kartı sizin tarafınıza geçsin.Sonra Blood Razor oynayın.Wisp yok olsun.Frothing Berserker güçlensin.Inner Rage’i Frothing üstüne oynayın.Son olarak Frothing ile düşman kartına vurun bu kadar.Düşman yok olacaktır.

4- Frostbolt’u Ironfur üstüne oynayın.Hero Power ile Gurubashi’ye saldırın.Bloodmage’i masaya sürün.Forbidden Flame’i 5/2’lik Berserker üstüne uygulayın.Sonra düşmanı öldürün.

5- Backstab ile Popmpous’u öldürün.Tüm kartlarınız ile düşmana saldırın.Shadowstep ile Kobold’u elinize alın.Leaper Gnome isimli kartı masaya sürün.Backstab ile bu kartınızı öldürün.Son olarak Sinister ve Razorpetal ile düşmanı yok edin.

6- Bloodmage’i oynayın.Shield Slam oynayın.Lord of the Arena üstünde.Sonra Grommash’ı güçlendirmek için Rampage’i kullanın.Whirlwind oynayın.Silahınız ile Abomination’ı yok edin.Masayı temizleyin.Masanızda ki son kart ile düşmana saldırın ve yok edin.

7- Uther of the Ebon kullanın.Battery Pack oynayın.Hero Power oynayın,Blackwald oynayın,tekrar Hero Power oynayın,Sonra Auctionmaster oynayın.Tekrar Battery Pack oynayın.Sonra Hero Power oynayın.Hammer of Wrath’ı bir tane Glow-Tron üstüne oynayın.Yer kazanın.Son olarak Hero Power ile bitirin.

Lil Stormy

Hearthstone Puzzle Lab rehberi isimli konumuza devam ediyoruz.Bu düşmanı yenmek için 7 oyun oynamak gerekiyor.

1- 1/1’lik Silver Hand’i Divine Shield’ı olmayan taunta saldırtın.Wild Pyromancer isimli kartı masaya sürün.Sonra Consecration oynayın.Tirion ile düşmana vurun.Bluegill oynayın ve düşmana saldırın.Equality oynayın.Silahınız ile düşmanı yok edin.

2- Sonya’yı masaya sürün.Sonra elinizde ki tüm Pogoları oynayın.Backstab ile 1/1’lik Pogoyu öldürün.Sonra Eviscerate ile diğer pogoyu yok edin.The Coin kullanın.İki Pogoyuda masaya sürün.Shadowstep’i 5/5’lik Pogo üstüne oynayın.Onu tekrar masaya sürün.Elinizde ki son kartı oynayın.Düşmana saldırın.

3- Radiant Elemental oynayın.Inner Fire’ı düşman kart üstüne oynayın.Circle of Healing oynayın.Potion of Madness ile düşman kartını ele geçirin.Düşman kartı üzerine Divine Spirit uygulayın.En son kartı da bu karta uygulayın ve düşmana saldırın.

4- Cornered Sentry,Drywhisker,Armorsmith ve Eternium oynayın.Sonra Whirlwind oynayın.Eternium Rover’a Charge verin.Sonra Wrathguard’a saldırtın.Sonra Shield Slam ile masadaki son düşman kartına hasar verin.Bu kadar.

5- Defender Argus’u en sol tarafta olacak şekilde oynayın.Elven Archer oynayın ve kendi kartınız olan Tentacle’a 1 hasar verin.Diğer Elven Archer’ı da Stormwind üstüne oynayın.Healing Rain isimli kartı oynayın.The Coin oynayın.Sonra düşmana hepsi ile saldırın.

6- Wild Pyromancer kartlarını oynayın.Commanding Shout oynayın.The Coin oynayın.Silahınız ile düşmana saldırın.Blood to Ichor’u düşman kartı üstüne oynayın.Bu kadar.

7- Beckoner oynayın.Sonra Spirit lash oyna.Shadow Madness ile düşman kartını kendi tarafına çek.Düşmana saldır.Circle of Healing oyna.Sonra Spirit lash oyna.En son olarak C’Thun oynayın.

Electra Stormsurge

Bu düşmanı alt etmemiz için 6 oyun oynamamız gerekli.Çözümlere geçelim.

1- Skaterboard’ı Spud’un soluna koyun.Spud ile River’a vurun.Spud karşıya geçsin.Stampeding ile Spud’a saldırın.Elinizde ki Blackwing’i masaya sürün.Elinizde bulunan bütün Defile kartlarını oynayın.Oyun bitti.

2- Timber Wolf,Swamp Leech,Savannah isimli kartları oyuna sürün.Sonra Rhino ile beraber bu 4 kartla düşmana vurun.The Coin kullanın.Kill Command’ı Savannah’a uygulayın.Çıkanlar ile düşmana saldırın.Bu kadar.

3- Mortal Coil isimli büyüyü Goblin’e uygulayın.Sonra Defile isimli kartı kullanın.Sonra Hellfire isimli kartı kullanın.Sonra kartlarınız ile düşmana saldırın.

4- Flametongue Totem isimli kartı 4 kartın tam ortasına koyun.Emerald Reaver ile Bomb Squad isimli karta saldırın.Crushing Hand isimli büyüyü düşmanda bulunan Hydra’ya uygulayın.Sonra Leper Gnome ile Hydra’yı öldürün.Sonra Rockbiter isimli kartları kullanın ve saldırın.

5- Faceless Manipulator isimli kartı düşmanda bulunan Rhino’ya uygulayın.Sonra Timber Wolf’u ve Emerald’ı oynayın.Son oynadığınız bu 2 kart ile düşman tauntuna saldırın.Raptor isimli akrtı oyuna sürün.Oyunu bitirin.

6- Counterfeit isimli kartı oynayın.Sonra Backstab’ı kendi kartınızda kullanın.Karşıda ki Dragon’u yok etmek için Razorpetal ve Eviscerate isimli kartları kullanın.Elinize geçen 2 adet The Coin isimli kartı kullanın.Sonra Shadowstrike isimli kart ile düşmana saldırı yapın.Sonra Razorpetal ile düşmana vurun.En son kartınız ile düşmana saldırın ve yok edin.Bu şekilde Lethal isimli bölüm bitmiş oluyor.

Hearthstone – Puzzle Lab Mirror Çözümleri

Hearthstone Puzzle Lab rehberi çözümleri isimli konumuzda sırada Mirror bölümü bulunmaktadır.Burada da 4 adet düşmanımız bulunuyor.Bunlar sırası ile şöyle.Test Subject,Astromancer Arwyn,Stargazer Luna ve Zerek Master Cloner.İlkinden başlayalım.

Test Subject

Bu düşmanı yok etmek için 8 adet oyun oynamamız gerekiyor.Başlayalım.

1- Wisp oynayın.Sonra River Crocolisk isimli kartı Wisp’in sağına koyun.Bu kadar.

2- Fireball ile 3/5’lik tauntu yok edin.Sonra Chillwind isimli kartı River’ın sağına koyun.Son olarak Wisp isimli kartı da River’ın soluna koyun.

3- Masada bulunan Boar ile 3/1’lik düşman kartını yok edin.Flash Heal isimli kartı Chillwind’e uygulayın.Sonra diğer kartınıza Hero Power ile can verin.

4- Masanızda bulunan kartlar ile karşıda ki 1/1’lik kartları yok edin.En sonda elinizde bulunan Raptoru masaya sürün.Bu kadar.

5- Arcane Intellect isimli kartı kullanın.Dire Mole isimli kartı masada bulunan kartın sağına koyun.Novice isimli kartı da sol tarafa koyun.

6- Fireball isimli kart ile düşmanda bulunan en sağdaki Boar’ı yok edin.Masanızda bulunan en soldaki Boar ile de düşman Chillwind’e saldırın.Sonra birde Hero Power ile Chillwind’e saldırın.

7- Elinizde ki Boar’ı en sol tarafa gelecek şekilde masaya sürün.Elinizde bulunan Defender Argus isimli kartıda masanızda bulunan iki adet Boar’ın tam ortasına koyun.Sağdaki Boar ile Frostwolf’u yok edin.

8- En solda bulunan kartınız ile 4/5’lik düşman Chillwind’e saldırın.Holy Smite ile kendi River isimli kartınıza saldırı yapın.Sonra Hero Power ile düşmanda bulunan en sağda ki Chillwind’e can verin.

Astromancer Arwyn

Hearthstone Puzzle Lab rehberimize durmaksızın devam ediyoruz.Bu düşmanı yok etmek için ise 7 adet oyun oynamak gerekiyor.

1- Dark Bomb isimli kartı kendi heromuza uyguluyoruz.Dark Pact isimli büyüyü herhangi bir kartımıza uyguluyoruz.Son olarak elimizde ki kartı oynuyoruz.

2- Frostbolt kullanarak düşmanda bulunan Unstable Ghoul isimli düşmanı yok ediyoruz.Kendimizde bulunan Unstable Ghoul ile düşmanda bulunan Raptor’a saldırıyoruz.Son olarak Arcane Explosion oynuyoruz.

3- Inner Fire ile düşman tauntuna sadırı verin.Sonra bu tauntu Shadow Word ile yok edin.Sonra sizde ki Faceless Behemoth ile düşman Behemoth’a saldırın.

4- Wrath kullarak 3/3’lük düşman Wisp’i yok edin.Sizde bulunan 1/1’lik Wisp’i 3/2’lik Wisp’e saldırtın.Son olarak Hero Power ile 3/1’lik Wisp’i yok edin.

5- Elven Archer ile düşmanın en solundaki karta hasar veriyoruz.Elinizde ki diğer Elven Archer ile sizde bulunan hasar almamış Berserker’e hasar verin.Volcanic Potion isimli kartı oynayın.En son olarak Hero Power ile sizde en sağda bulunan Berserker’e hasar verin.

6- Elinizde bulunan 2 Holy Smite ile,en solda masada bulunan kendi kartlarınıza hasar verin.Sonra Stars Align isimli kartı oynayın.Elinizde ki kart ile soldan ikinci kartınıza can verin.Sonra Hero Power ile de en sağdaki karta can verin.

7- Sorcerer’s Apprentice isimli kartı Antonidas’ın soluna koyuyoruz.Arcane Intellect oynuyoruz.Bu seferde diğer Sorcerer’s Apprentice isimli kartı Antonidas’ın sağına koyuyoruz.Molten Reflection kullanın.En soldaki kartınıza.Arcane Intellect oynayın.The Coin oynayın.Fireball kartları ile Chillwind’leri yok edin.Sonra da düşmanda bulunan en sağda ki kartı yok edin.The Coin kullanın ve kendi Antonidas’ınıza Fireball ile saldırın.

Stargazer Luna

Bu düşmanı yok etmek için 6 oyun oynamamız gereklidir.

1- Holy Smite kullanarak kendi Booty Bay isimli karta hasar verin.Düşman kartının canını 2’ye katlayın.Confuse isimli kartı kullanın ve en son olarak son kart ile kartınızın canını 2’ye katlayın.

2- Spirit Lash oynayın.Rusty ve Wargear isimli kartlara Holy Smite isimli kartlar ile saldırın.Hero Power kullanarak Spider’ın canını yenileyin.The Stars Align isimli kartı oynayın.Sonrada elinizde ki son kartı oynayın.Bu kadar.

3- Ironbeak kullanarak Devilsaur’a Silence verin.Sonra Dark Bomb ile birini yok edin.Meat Wagon ile 5/5’lik dinozora saldırın.Sonra masada en solda bulunan kartınız ile 5/4’lük dinozora saldırın.Hellfire oynayın.

4- Dirty Rat oynayın.Elinizde ki War Golem ile tauntu yok edin.River ile düşmanın War Golem’ine saldırın.Ogre ile düşman Ogre’ye vurun.Holy Smite ile 1 canı kalmış kendi Ogre’nizi yok edin.Shadow Word ile kendi tauntunuzu yok edin.Son kalan kartınıza Hero Power ile can verin.

5- Backstab ve Shiv kullarak kendi Questing isimli karta saldırıyoruz.Eviscerate kullanarak Wisp’i yok edin.En son olarak Hero Power ile karşıda ki Wisp’i öldürün.

6- Kobold Geomancer isimli kartı masaya sürüyoruz.Moonfire ile sağda bulunan 4/2’lik Chillwind’e saldırıyoruz.Healing Touch kullanarak düşmanda ortada bulunan Chillwind’e can veriyoruz.Son olarak elimizde ki Monnfire’lar ile hasar almış Chillwind’leri ve Kobold’u yok ediyoruz.Buda bitiyor.

Zerek Master Cloner

Hearthstone Puzzle Lab rehberi isimli konumuzda Mirror bölümünün son düşmanındayız.Bu düşmanı alt etmek için ise 5 oyun oynamamız gerekiyor.

1- Bütün Silver Hand isimli kartlar ile düşmanda bulunan Abomination’a saldırın.Bolvar oynayın.Son olarak Consecration oynayın.

2- Hero Power kullanarak düşmanda en sağda bulunan Sea Giant’ın canını yenileyin.Shrinkmesiter kullanarak karşıda bulunan Cabal’ın saldırısını düşürün.Sonra Potion of Madness kullanarak bunu kendi tarafınıza geçirin.Sonra Confuse kullanın.Masanızda bulunan Cabal ile bir tane Shrinkmeister’a saldırın.Son olarak Uplink ile düşmanda en solda bulunan Sea Giant’ı alın.

3- Düşmanda bulunan 3/2’lik Grim Patronu Execute kullanarak yok edin.Whirlwind kullanın.Hero Power kullanın.Düşmanda bulunan 3/2’lik karta Shield Slam uygulayın.Son olarak Whirlwind oynayın.

4- Confuse kullanın.Holy Smite ile kendi kahramanınıza vurun.Light of Naaru isimli kartı kendi Wild Pyromancer üzerine uygulayın.Yine aynı kart üzerine Flash Heal uygulayın.Son olarak Spirit Lash kullanın.

5- Incubator isimli kartı sağ tarafa masaya sürün ve düşman kartlarından birini seçin.Kendinizde bulunan Dirty Rat’ı masada bulunan kartlarınızın ortasına koyun.Animated Berserker’e Charge verin.Whirlwind kullanın.Sonra Cosmic Projection kullanın.Dirty Rat’i masaya koyun.Son olarak Animated ile sol taraftaki düşman kartına saldırın ve 1 hasar verin.

Hearthstone – Puzzle Lab Board Clear Çözümleri

hearthstone puzzle lab rehberi cozumleri

Bu bölümde de 4 adet düşmanımız bulunuyor.Bunlar sırası ile Dexter the Dendrologist,Flobbidinous,Demonologist Draan ve Dr.Morrigan.Şimdi bunları nasıl yeneceğimize geçelim.

Dexter the Dendrologist

Hearthstone Puzzle Lab rehberi isimli konumuzda Board Clear adlı bölümün ilk düşmanından başlıyoruz.8 adet oyunumuz var.

1- Düşmanda bulunan 3/2’lik düşmanı öldürmek için Rabid Worgen’i kullanın.Geri kalan kartı da Stonetusk Boar ile yok edin.

2- Elven Archer’ı karşıda bulunan 3/3’lük kart üzerinde kullanarak ortaya sürün.Holy Nova kullanın.En sonda Spirit Lash kullanın.

3- Tentacle isimli kartların hepsini oynayın.Elde ettiğiniz bütün The Coin isimli kartları kullanın.En sonda Stubborn isimli kartı oynayın.

4- Düşmanda bulunan Harvest Golem’e Sap isimli kartı uygulayın.Eviscerate isimli kartı da kendi golemimiz üstünde uyguluyoruz.Son olarak Backstab isimli kartı Deathrattle bulunan karta atıyoruz.

5- Elinizde ki bütün Boarları karşıda ki taunta gönderin.Bizde bulunan Frothing Berserker’e Bash ile vurun.Sonra tekrar taunta saldırın.

6- Hero Power’ı 2/3’lük kart üstüne uygulayın.Steamwheedle ile düşmanda bulunan 3/2’lik karta saldırın.Düşmanda bulunan 4/3’lük karta Wolfrider ile saldırın.Explosive Shot ile Chillwind’i hedef alın.

7- Power Word isimli kartı sizde bulunan herhangi bir Pyromancer’a uygulayın.Pyromancer’a Flash Heal kullanın.Deathwing üzerine Holy Smite ile saldırın.

8- Hero Power kullanın.Spiteful isimli kartınıza Backstab ile saldırın.Toxicologist oynayın.Deadly Poisn oynayın.Deathwing isimli karaktere silahınız ile vurun.Preparation oynayın.Blade Fury oynayın.Bütün The Coin kartlarını oynayın ve kendi kartlarınızı yok edin.

Flobbidinous Floop

Bu düşmanı yenmek için 7 oyun oynamamız gerekiyor.

1- Deathwing’e Humility oynayın.Enter the Coliseum oynayın.Boulderfist’e Charge verin.Anomolus’a saldırın.

2- Düşmanda en sağda bulunan Spawn of Nzot’a can vermek için Vodoo oynayın.Stonetusk ile bir tane 1/1’lik Murloc’a saldırın.Dark Iron oynayın.Sonra bu kart üstüne Eviscerate ile saldırın.Sonra Backstab ile kendi kartınızı yok edin.

3- Contamination oynayın 3/5’lik taunta.Boulder ile taunta saldırın.Geri kalan kartlarınız ile Chillwind’e saldırın.Moonfire kullanın ve Chillwind’i yok edin.Swipe kullanarak son kalan kartı yok edin.

4- Mind Vision oynayın.Clockwork isimli kartı Faceless’e saldırtın.Confuse oynayın.Potion of Madness ile saldırısı az olan Faceless’i alın.Tekrar Confuse oynayın.Shadowflame isimli kartıda sizde bulunan Faceless’a uygulayın.Bitti.

5- Stormwatcher ile ilk önce Wrathion’a saldırın sonra da Sen’jin’e saldırın.Boulder ile Earth Elemental’a saldırın.Spider Tank ile Lord of Arenaya saldırın.Confuse kullanın.En sonda da Shadow Word kullanın.

6- Hungry Crap ile Megafin’i yok edin.Crazed kullanarak Sleepy Dragon’ların numaralarını değiştirin.Void Terror isimli kartı kartlarınızın tam ortasına koyun.Voidterror üstüne Shadowflame uygulayın.

7- Counterfeit,Preparation,Razorpetal ve Volley oynayın.Sırası ile.Elinizde bulunan Razorpetallar ile düşman kartına saldırın.Backstab kartlarını da kendi kartlarınıza oynayın.En sondada Shadowstep oynayın.

Demonologist Draan

Bu düşmanı yok etmek içinde 5 adet oyun oynamak gerekiyor.Başlayalım.

1- Topsy Turvy isimli büyüyü Sleepy Dragon’a uygulayın.Hungry Ettin’e saldırın.Chillwind Yeti ile Molten Giant’a saldırın.Confuse oynayın.Pint-Size Potion kullanın.Sonra Shadow Word Horror kullanın ve bitirin.

2- Imp isimli bir kart ile düşmanda bulunan Voidwalker’a saldırın.Sadece bir tanesine saldırın.Sonra Doomguard ile taunta saldırın.Mortal  Coil ile Boulder’a vurun.En sonda da Defile kullanın ve arkanıza yaslanın.

3- Whirlwind oynayın.Blood Razor oynayın.Fiery War Axe oynayın.Pit Fighter’a saldırın.Sonda da Revenge oynayın.

4- Mark of The Wild kullanarak bir tane Angry Chicken’a saldırın.Contamination kullanarak Abomination’a zehir verin.Hero Power ile taunt verilen tavuğa saldırın.En sonda da Abomination ile o taunta saldırın bu kadar.

5- Brann Bronzebeard isimli kartı oynayın.Galvanizer oynayın.Explosive Sheep oynayın.Sonra Faithful ile buna güç verin.Yine bu kart üzerine Fireworks uygulayın.Skaterboard oynarak masada ki son kalan kartınızı birleştirin.Soluna oynayın.Karşıda bulunan Force Tank isimli bir karta saldırın.Mechwarper oynayın.Bunun soluna SkaterBoard oynayın.Ve bitirin.

Dr.Morrigan

Bu düşmanı yenmek içinde 5 adet oyun oynamamız gereklidir.

1- Flamentongue isimli kartı iki kart arasına koyun.Sol tarafta bulunan Flying Machine isimli kartınızı Sen’jin’e saldırtın.Sonrada yine aynı kart ile Booty Bay’e saldırtın.Sağdakini de Squirming’e ve Lord of the Arena’ya saldırtın.Wild pyromancer oynayın.Sonra ona Windfury verin.Rockbiter kullanın.Lightining ile Totem’i yok edin.En sonda da heronuz ile son karta saldırın.

2- Unleash the Hounds kullanın.Sonra Dire Wolf’u bunların ortasına koyun.Sonra Timber Wolf’u Rhino’nun soluna koyun.Rhino’nun sağına ise Hyena’yı koyun.The Coin kullanın.Golemagg’a Powershot atın.3/1’lik iki kartınızı Molten Giant’ı öldürmek için kullanın.Diğer Hound’u ise 8/6’lık Giant’a saldırtın.Glomagg’i öldürmek için bütün kartlarınız ile saldırın ama en sona Rhinoyu bırakın.En son onun ile saldırın.

3- Fire Plume oynayın.Murmuring oynayın.Fire Plume üstüne Zola the Gorgon oynayın.Elinizde bulunan Fire Plume’yi oynayın.Battle Pack oynayın.Sonra Fire Plume oynayın.Grumble oynayın.Murmuring oynayın.Fire Plume oynayın.Zola the Gorgon’u Murmuring üstüne oynayın.Fire Plume oynayın.Murmuring oynayın.Tekrar Fire Plume oynayın.Battle pack oynayın.Back Up Plan oynayın.Son olarak Snowfury oynayın.Snowfury üstünede son kalan kartı oynayın.

4- Floop’s Glorious oynayın.En soldaki Treant ile düşman kartına saldırın.Sonra Spiritsinger Umbra oynayın en sola.Sonra yine solda bulunan Treant ile düşman kartına saldırın.Birde sağda bulunan bir Treant ile düşman kartına saldırın.Yine en sağda bulunan Treant ile saldırın.Ticking Abomination oynayın.Mulchmuncer oynayın.Mulchmuncer ile düşman kartını yok edin.Lesser Jasper ile kendi kartınızı yok edin.Hero Power kullanarakta düşman kartını yok edin.

5- Faceless Manipulator isimli kartı Sonya üstüne oynayarak masaya sürün.Tentacle of NZoth oynayın.Elven Archer oynayın ve düşman kartına bir hasar verin.Son Elven Archer’ı da kendi Tentacle isimli kartınıza uygulayın.Elinize bir sürü kart gelecek.Elven Archer ile düşman kartına hasar vererek oynayın.Sonra Tentacle oynayın.Sonra Elven Archer ile kendi koyduğunuz Tentacle’ye hasar verin.Yeniden Tentacle oynayın.Bir adet Tentacle daha oynayın.Elven Archer ile düşman kartına hasar vererek oynayın.Son olarak bir kez daha Elven Archer oynayın ve elinizde bulunan bir tane Tentacle’ye hasar verin.Bu kadar.

Hearthstone – Puzzle Lab Survival Çözümleri

hearthstone puzzle lab rehberi cozumleri

Hearthstone Puzzle Lab rehberi çözümleri isimli konumuzda son bölüme gelmiş olduk.Burada da bizi 4 adet düşman bekliyor.Bunlar sırası ile Boomnician Breena,Boommaster Flark,Glow-Tron 2000 ve Crystalsmith Kangor.İlkiyle başlayalım.

Boomnician Breena

Bu düşmanı yenmemiz için 8 adet oyun bitirmemiz gerekiyor.Başlayalım.

1- Holy Light oynayın ve kendinize Forbidden healing oynayın.

2- Blinding Heal’i düşmanda bulunan 7/5’lik karta uygulayın.Sonra 6/8’lik kartınız ile 7/7 olmuş düşman kartına saldırın.Kendinize Flash Heal uygulayın.Son olarakta kendinize Hero Power uygulayın.

3- Truesilver oynayın sonra Seal of Light oynayın.Düşmanın 6/6’lık kartına saldırın ve yok edin.Bütün Holy Light isimli büyüyü kendinize uygulayın.

4- Equality oynayın.1/1’lik kartınızı düşmanda bulunan 7/1’lik karta saldırtın.Üstünüze Holy Light uygulayın.

5- Crystalsmith oynayın.Forbidden healing isimli büyüyü de üstünüze uygulayın.

6- Radiant Elemental ve Priest of the Feast oynayın.İki defa kendinize Flash Heal uygulayın.Shadow Word Pain ile Radiant Elemental isimli kartı yok edin.Hero Power kullanarak canınızı yenileyin.

7- Düşman kartına Reincarnate uygulayın.Kendinize Healing Wave uygulayın.Lightining Bolt kullanarak düşman kartını yok edin.Son olarak Jinyu oynayın ve kendinize can verin.

8- Radiant Elemental ve Priest of the Feast oynayın.Shadow Visions isimli kartı 4 kez uygulayın.Sonda da Flash Heal’i seçin ve kendinize uygulayın.

Boommaster Flark

Hearthstone Puzzle Lab rehberi isimli konumuza devam ediyoruz.Bu düşmanımızı da yenmek için 6 adet oyun bitirmemiz gerekiyor.

1-Deranged Doctor ile karşıda bulunan Booty Bay’i yok edin.2 adet Flash Heal kullanın kendinize.Hero Power ile de canınızı yenileyin.Light of The Naaru oynayın.Sonra tekrar Hero Power oynayın.Kendinize.Topsy Turvy isimli kartı herhangi bir kart üstüne oynayın.Tekrar Hero Power kullanın.Voodoo Doctor kullanın ve kendinize can verin.

2- Elinizde bulunan Wisp’leri masaya sürün.Sonra Floop’s Glorious oynayın.Saldırmaya hazır Wisp’leri bir adet Haunted Creeper’a saldırtın.Öldürün.2 defa Poison Seeds oynayın.En sonda da Tree of Life oynayın ve bitirin.

3- Glow-Tron’u Flying Machine isimli kartın soluna koyun.Sonra da Zilliax isimli kartı sol tarafa koyun oda birleşsin.Sonra karşıda ki karta 2 defa saldırın.Forbidden Healing ile kendinize can verin.

4- Steel Rager isimli kartı masaya sürün.Sonra Glow-Tron’u bunun soluna koyun.Sonra Zilliax’ı yine en sola koyun ve kartları birleştirin.Elde edilen yeni kart ile karşıda ki tauntu yok edin.Batter Pack kullanın ve en sonda da kendinize Forbidden Healing kullanın.

5- Murmuring oynayın.Sonra Refreshment oynayın.Forked Lightning kullanın.Sonra Lava Burst isimli kartı herhangi bir düşman kartına uygulayın.Mananız yenilensin.Sonra Shudderwock isimli kartı masaya sürün.SOnra Antique Bot oynayın.En sonda da Healing Wave kullanın.

6- Reincarnate kullanarak karşıda bulunan Corrupted Healbot’u yok edin.Yine aynı hedefe Ancestral Spirit isimli kartı uygulayın.Sonra Unbeakered Lightning kullanın.Zilliax isimli kartı masaya sürün.Ona Rockbiter ile saldırı verin.Bunun ile karşıda ki düşmana saldırın.Bu kadar.

Glow-Tron 2000

Bu düşmanı yok etmek için 6 adet oyun bitirmemiz gerekiyor.

1- Replicating Menace isimli kartı en sola oynayın.Sonra diğer kopyayı da bunun soluna koyun.Karşıda bulunan Turret Sentinel’e bunun ile saldırın.Sonra Spirit Lash uygulayın.

2- Karşıda bulunan düşman kartına elinizde bulunan Earthen Might ile can ve saldırı verin.Sonra Vicious Scalehide oynayın.Bunu Totem’den uzağa koyun.Bunu yok edecek.Sonra masada bulunan saldırıya hazır tauntlarınız ile karşıdakine saldırın ve onu 6/1 bırakın.White Eyes oynayın.Sonra Jinya oynayın kendinize can verin.Sonra Healing Wave oynayın yine kendinize can verin.

3- Auchenai Soulpriest isimli karta Light of the Naaru oynayın.Sonra Breakout oynayarak hepsine Charge verin.Soulpriest ile karşıda ki taunta saldırın.Earthen Ring Farseer ile kendinize can verin.Sonra Binding heal kullanın.Bunun ile karşıda ki taunta can verin.Sonra Elixir of Life’ı Lightwarden üstüne oynayın.Tournament Medic isimli kart ile Abomination’a saldırın.Sonra Circle of Healing oynayın.Hero Power ile kendinize can verin.En son Lightwarden ile taunta saldırın.Bu kadar.

4- Karşıda ki herhangi bir karta etki edecek şekilde Brrrloc oynayın.Hallazeal the Ascended oynayın.Hasar almış düşman kartına da Reincarnate uygulayın.Canı yenilenerek gelmiş olan düşman kartına Moat Lurker uygulayın.Sonra Murmuring oynayın.En sonda da Unbeakered Lightning oynayın.

5- Zilliax oynayın.Buna Blessing of Might ile saldırı verin.Sonra karşıda ki taunta saldırın ve yok edin.Sonra Primalfin’e Forbidden healing verin.Bunun ile karşıda ki karta saldırın.Birde mana Addict ile saldırın.En son tekrar elinize gelen Forbidden Healing’i kendinize kullanın.

6- Wickerflame Burn isimli kartı oynayın.Sonra Moat Lurker isimli kartı herhangi bir düşman Turret üstüne uygulayın.10 mananız olacak.Sonra Uther of the Ebon Blade kullanın.Silahınız ile canı az olan düşman kartına saldırın.Steel Rattler’ı Microbot’un soluna koyun ve birleştirin.Sonra Lay on Hands kullanın.Kartınız ile de düşman kartına saldırın.Sonra bir adet Lay on Hands ve bir adette Holy Light kullanın.Kendinize.

Hearthstone Kart Craft Rehberi

Crystalsmith Kangor

Hearthstone Puzzle Lab rehberi isimli konumuzda son düşmana gelmiş bulunmaktayız.Bu düşmanı yenmek için 5 adet oyun bitirmemiz gerekiyor.

1- Phasing Portal ile Jaraxxus’u hedef alın.Hero Power kullanın.Demonic Resarch oynayın.Sonra Jaraxxus’u oynayın.

2- En sağda bulunan düşman kartına Moat Lurker ile sadırın.Sonra sırası ile Glowstone,Wickerflame,Grimestreet ve yine Glowstone oynayın.Elinizde kalan 2 kartı oynayın ve bitirin.

3- Tentacle isimli kartı oyuna sürün.Sonra zaten masada olan Nerubian ile en sağda bulunan Turret isimli karta saldırın.Nerubar Weblord isimli karta Silence uygulayın.Sonra Jaraxxus’a Entomb uygulayın.Elven Archer ile Mana Wraith’i hedef alın.Elinizde bulunan Bright-Eyed isimli kartı masaya sürün.Sonra Jaraxxus oynayın.

4- Carnivorous Cube ile Mistress of Mixtures hedef alın.Dark Pact ile Carnivorous’u yok edin.Cataclysm oynayın.Bu kadar.

5- Jaraxxus üstüne Phasing Portal oynayın.Sonra Demonic Research oynayın.Witchwood Piper oynayın.Sonra da Mistress of Mixtures oynayın.Dark Pact ile Mistress’i yok edin.Sacrificial Pact oynayın Witchwood üstüne.Son olarak Jaraxxus oynayın.

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ
Beğendiniz mi ? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
phobersus
Oyun ve Teknoloji Aşığı

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format