Oyun

Apex Legends – Apex Coins, Legend Tokens Nasıl Kazanılır?


apex legends apex coins legend tokens kazanma

Hız kesmeksizin Apex Legends ile ilgili konularımıza devam ediyoruz.Siz değerli oyuncularımızın oyunda başarılı olmanıza yarayacak her türlü bilgiyi vermeye çalışıyoruz.Umarım faydalı oluyoruz.Apex Legends isimli oyun bildiğiniz üzere ücretsiz bir oyun fakat gerçek para ile oyun içi para türlerini satın alabiliyorsunuz.Bu oyun içi paralar hiç bir şekilde oyunu etkilemiyor.Yani parayı basan oyunda daha güçlü olmuyor dostlar.Bu yüzden rahat olun.Sadece oyunda bulunan bazı eşyaların açılmasına yarıyor.Herkes oyunda karakterinin silahlarının güzel gözükmesini ister.Bu gayet normal.İşte Apex Legends’ta Apex Coins, Legend Tokens kazanma rehberimizi bu yüzden hazırladık.Buyrun konumuza geçelim.

Apex Legends – Apex Coins, Legend Tokens Nasıl Kazanılır?

Oyunda iki adet para birimi bulunuyor.Bunların ilki Apex Coins diğeri ise Legend Tokens.Bu ikisi de farklı özelliklere sahiptir.Oyunda ganimet kutuları da bulunuyor.Bunlar seviye atladıkça oyun kazandıkça geliyor.Ama isterseniz gerçek para ile de alabiliyorsunuz.Bu kutuların içinden ise karakter ya da silah kozmetikleri çıkıyor.Bunlar hiç bir şekilde oyunda ki performansı etkilemiyor bunu tekrar belirtmek isterim.Şimdi bu para birimlerine bir bakalım,hangileri neye yarıyor.Öncelikle Apex Coins denilen para birimi ile başlayalım.

Apex Legends – Apex Coins Nedir?

Apex Coins isimli bu oyun içi para birimi oyunda ki en değerli para birimidir.Sarı bir simge ile gözükmektedir.Bu para birimini gerçek para ile satın alabiliyorsunuz.Gerçek para ile satın alınan tek para birimidir.”Store” yani dükkan bölümünden baktığınızda bunun ücretlerini görürsünüz.Resim ekliyorum.

apex legends apex coins nedir

Apex Coins ile neler alabiliyoruz?Oyunda bulunan her şeyi alabiliyoruz.Karakterler açabiliyoruz,kozmetik eşya ve benzeri her şeyi alabiliyoruz.Ganimet kutuları da alabiliyoruz.Şimdi diğer para birimine geçelim.

Apex Legends – Legend Tokens Nedir?

Legend Tokens isimli oyun içi para birimi de oyunda 2. önemli yere sahiptir.Bu para birimi ile sadece karakter açabiliyor ve kozmetikler alabiliyorsunuz.Başka bir işe yaramıyor.Bu para birimini kazanmak için oyun oynamanız yeterli olacaktır.Hızlı bir şekilde elde edersiniz hiç merak etmeyin.Cidden bu oyunda gerçek para harcamaya hiç ama hiç gerek yok.

Apex Legends – Kraft Malzemesi Nedir?

Oyunda bulunan son biriktirilebilir öğe ise kraft malzemesidir.Bunlar genelde kutulardan çıkmaktadır.Kendi kendine birikir.Bunları biriktirdikçe kozmetik eşyaların kilidini açabilir ve aktif edebilirsiniz.Oyunda kraft metalleri diye geçmektedir.Kısacası bunları elde etmek için oyunu oynamanız yetiyor dostlar.

Apex Legends – En iyi Silahlar

Apex Legends – Karakterler

Apex Legends – Kontrol Tuşları

Apex Legends – FPS Arttırma

Apex Legends – En iyi Loot Yerleri

Apex Legends Apex Coins, Legend Tokens nasıl kazanılır isimli konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz.Umarım bilgilendirici bir konu olmuştur.Artık gerçek para harcayıp harcamamaya karar verirsiniz.Ama dediğim gibi bence hiç gerek yok.Sormak istediğiniz bir şey olursa lütfen yorum yaparak sorunuz.Hepinize bol keyifli oyunlar dileriz.

Abone Ol

Haber Bültenimize Abone Olarak Yeni Konuların Mail Adresinize Gelmesini Sağlayabilirsiniz

Mailinize Gelen Onay Linkine Tıklamayı Unutmayın

Bir Yanlışlık Var,Bir Daha Deneyin

Mailinize gelen onay linkine tıklamayı unutmayın


Yazar hakkında

phobersus

Blogger - Youtuber
Oyun ve Teknoloji Aşığı

Yorum yap

Yeni Konulardan Haberdar Olmak İçin
Abone Ol

Haber Bültenimize Abone Olarak Yeni Konuların Mail Adresinize Gelmesini Sağlayabilirsiniz

Mailinize Gelen Onay Linkine Tıklamayı Unutmayın

Bir Yanlışlık Var,Bir Daha Deneyin