Oyun

Red Dead Redemption 2 – Para Kazanma Rehberi

red dead redemption 2 para kazanma rehberi
Yazan phobersus

Hazır Red Dead Redemption 2’nin online moduda çıkmışken bu yazıyı hazırlamamak olmazdı değil mi?Oyunda bir çok önemli husus bulunuyor.Bunlardan biri de oyun içi para.Oyunda paranız yoksa gerçekten pek bir şey yapamıyorsunuz,yani,daha doğrusu hızlı bir şekilde ilerleyemiyorsunuz.Bu yüzden ne yapıp edip oyun içinde para elde etmemiz gerekiyor.Para elde etmek içinde bir çok yol var bu oyunda.Hazırsanız Red Dead Redemption 2 para kazanma rehberi isimli konumuza geçelim ve görelim.

Red Dead Redemption 2 Para Kazanma Rehberi

red dead redemption 2 para kazanma rehberi

Konu başında da belirttiğim gibi arkadaşlar,bu konuda para kazanmanın hızlı yollarını öğreneceksiniz.Bunları oyun içinde uygularsanız zaten fazladan bir şey yapmanıza gerek kalmayacak.Artık oyunda iki adet mod bulunduğuna göre,bu iki modda da paraya ihtiyacımız olacak.Özellikle çevrim içi modunda para olmadan gerçekten çok zorlanırsınız.Silahlar,kıyafetler,eşyalar,aletler satın almak için dolara ihtiyacınız olacak.Biz özellikle online oyun moduna odaklanacağız.Artık detaylara geçelim.Öncelikle biraz bilgi verelim.

RDR 2 Başlangıç Rehberi

Red Dead Redemption 2 Online Para Birimleri

Online modunda aslında iki adet oyun içi para birimi bulunmaktadır.Bir tanesi dolar bir tanesi de gold yani altın.

Altın : Altın kazanmak dolar kazanmaktan daha zordur ve altın oyun içinde en önemli ve değerli para birimi olarak bulunmaktadır.Altın ile sadece kozmetik ürünler satın alabilirsiniz.Yani bu oyuna etki etmeyecek ama oyunda ki tarzınızı belirleme de yardımcı olacaktır.Altın kazanmak için bol bol oyun oynamak ya da gerçek para ile satın almak gerekiyor.Şimdi diğerine geçelim.

Dolar : Dolar ise oyunda ki standart para birimidir.Yani bu altına oranla daha kolay kazanılmaktadır.Bu para birimi ile de silahları geliştirebilir,kampları yükseltebilirsiniz.Yani önemli harcamaların hepsinde dolar kullanacaksınız.Tek kişilik modda pek gerekmeyebilir fakat online modda gerçekten önemlidir.Çevrim içi modunda hayat oldukça zordur ve paraya ihtiyacınız olacaktır.Şimdi nasıl para kazanılacağına geçebiliriz.

Red Dead Redemption 2 Online Para Kazanma Yolları

RDR 2 para kazanma rehberine devam ediyoruz.Evet sonunda en önemli kısma geldik.Şükürler olsun dediğinizi duyuyorum.Haklısınız fakat biraz ön bilgi vermem gerekiyordu çünkü sonuçta bu bilgiler herkesin işine yarayacak şeylerdir.Birazdan bahsedeceğim yolları uygularsanız emin olun düzenli ve güzel bir şekilde para kazanmaya başlayabilirsiniz.Evet şimdi yollara geçebiliriz.

Hikaye Görevleri : Evet bu oldukça belli ve basit.Hikaye modunda bulunan görevleri tamamlarsanız oldukça güzel bir şekilde dolar kazanabilirsiniz.Görevleri eksiksiz yerine getirirseniz ekstra para da kazanabiliyorsunuz bunu unutmayın.

Her Şeyi Yağmalayın : Hallettiğiniz her düşman ya da oyuncunun bedenini yağmalayın.Emin olun içinde güzel nakitler çıkacaktır.Bunu alışkanlık haline getirin.Çok paranız varsa bile sürekli yağmalamayı alışkanlık haline getirin ve durmayın.

Eşyaları Satın : Yağma yaptıkça envanteriniz bir sürü malla dolacaktır.Mücevherler,tokalar ve benzeri bir sürü şey olacaktır.Bu yüzden bir şehre gittiğinizde bir satıcıya uğrayın ve bunları nakit paraya çevirin.

Diğer Görevler : Harita içinde dolaştıkça bazı turuncu noktalar göreceksiniz.Bunlar değişik görevler oluyor.Kısa süreli bu görevleri yaparak ekstra dolar kazanabilirsiniz.Örneğin görevlerden biri bir çiftçiye yardım etmek olabilir.Bunları gördükçe yapın aksatmayın.

PvP : Bir arkadaşınızla PvP moduna girerek biraz çatışabilir ve nakit kazanabilirsiniz.Sürekli görev görev bir yere kadar değil mi?Birazda eğlenmek herkesin hakkıdır.Burada da güzel para kazanabilirsiniz.

Hazineler : Harita da belli noktalarda haydut kampları göreceksiniz.Buralar hazine açısından oldukça önemlidir.Bol miktarda ödül barındırmaktadır.Buralarda baskın düzenleyebilir liderlerini öldürebilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 para kazanma rehberi isimli konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz.Umarım siz değerli oyuncular için güzel bir yazı olmuştur.Güzel yorumlarınızı eksil etmeyin.Hepinize bol keyifli oyunlar dilerim.Başka konularda görüşmek üzere.

Abone Ol

Haber Bültenimize Abone Olarak Yeni Konuların Mail Adresinize Gelmesini Sağlayabilirsiniz

Mailinize Gelen Onay Linkine Tıklamayı Unutmayın

Bir Yanlışlık Var,Bir Daha Deneyin

Mailinize gelen onay linkine tıklamayı unutmayın

Yazar hakkında

phobersus

Blogger - Youtuber
Oyun ve Teknoloji Aşığı

Yorum yap