Realm Royale Sınıf – Karakter İncelemesi


0
1 paylaşım

Realm Royale isimli oyunumuzun konularına devam ediyoruz.Sırada oyunumuzda bulunan sınıflardan karakterlerden bahsetmek istiyoruz.Önceki konularımızı okuduysanız eğer oyunda 5 adet sınıf bulunduğunu söylemiştik.Zaten oyunda da bunu görmüşsünüzdür.Başlangıç Rehberi için > https://www.phobersus.com/realm-royale-baslangic-rehberi/ .Bu konumuzda da bu sınıflardan ve ne gibi özelliklerinin olduğundan bahsedeceğiz.Kısaca detaylı bir sınıf karakter incelemesi olacak ve konu sonunda hangi sınıf ile oynamanız gerektiğini belirleyeceksiniz.Her sınıfın artı ve eksi yönleri mevcut tabi ki.Oyunda ki dengede oldukça güzel şu ana kadar şu sınıf şu karakter çok güçlü diye bir şikayette yok.Evet artık hazırsanız Realm Royale sınıf karakter incelemesi isimli konumuza geçelim.

Realm Royale Sınıf – Karakter İncelemesi

Şimdi oyunumuzda bulunan sınıflara öncelikle bir bakalım.Sınıflarımız şöyle.Mage (Büyücü),Assassin (Suikastçı),Engineer (Mühendis),Warrior (Savaşçı) ve Hunter (Avcı).Konu başında da dediğimiz gibi her sınıfın kendine has özellikleri ve yetenekleri mevcut.Kimi uzaktan hasar verirken kimi yakından hasar vermektedir.Daha detaylı bilgiler için artık sıra sıra sınıflarımıza geçebiliriz.Yukarıda yazdığım sıra ile ilerleyeceğiz.Artık başlayabiliriz.Büyücü sınıfımız ile başlayalım.

Realm Royale – Mage (Büyücü) Yetenekleri – Özellikleri

Mage isimli sınıfımız düşmanlarına uzaktan hasar vermektedir.Bunu yapmak için elinde bulunan taş mızrakla yapmaktadır.Eğer uzaktan hasar vermeyi seviyorsanız sizin için diyebilirim fakat gelin şimdi özelliklerine ve yeteneklerine bir bakalım.

Pasif Yetenek : Mage isimli sınıfımızın pasif yeteneği size ekstra %30 iksir etkisi vermektedir.Bunun için bir şey yapmanıza gerek yok.Eğer bir iksiri kullanırsanız zaten farkı göreceksiniz.

Yetenek – 1 Soar : Soar isimli bu büyücü yeteneği aslında tamamen inanılmaz bir hareket yeteneği verir.Savaş alanından kaçmak ya da düşmanlara ani baskın yapmak içinde kullanılabilir.Ayrıca diğer düşmanların ulaşamayacağı yerlere de bu yetenek ile çıkabilirsiniz.

Yetenek – 2 Explosive Flask : Bu yetenek ise etki olduğu alanda ki düşmanları yavaşlatmaktadır.Bu yetenek kombo yapmak için kullanılabilir.Yavaşlamış düşmanları vurmak oldukça kolay olur değil mi?Bu fırsatı değerlendirin derim.

Yetenek – 3 Fireball : Bildiğimiz ateş topudur.En güzel özelliği bir düşmana çarpsa dahi o düşmanın arkasında bulunan düşmanlara da çarpmaktadır.Bu yüzden oldukça kullanışlı bir yetenektir.Özellikle bu yeteneği geliştirdikçe etkisi de büyük oranda artmaktadır.

Yetenek – 4 Ice Block : Bu yetenek büyücümüzün temel savunma yeteneğidir.Bu yetenek aktif edildiğinde 3 saniye boyunca hiç bir şekilde hasar almazsınız.Ayrıca bu buz şeklinden çıktıktan sonra da kendinize bir süreliğine buff vermiş olursunuz.Oldukça güzel bir yetenek.

Yetenek – 5 Wall : Bu yetenek ile yere duvar atabiliyorsunuz.Bunu kullanırken çok dikkatli kullanmak gerekiyor.Aklınızda olsun.Bazı düşmanları sıkıştırmak için ya da bir takım arkadaşınızı kurtarmak için kullanabilirsiniz.Şimdi diğer sınıfımıza geçebiliriz.

Realm Royale Assassin (Suikastçı) Yetenekleri – Özellikleri

Bu sınıfımız bu oyunda gizemli ve oldukça tehlikeli bir sınıf olarak geçmektedir.Ana özellikleri sessizlik ve sinsiliktir.Düşmanlarınızı bu sınıf ile gıcık edebilirsiniz.Şimdi bu sınıfın yeteneklerine geçelim.

Pasif Yetenek : Bu sınıfımızın pasif özelliği yerde ekstra %10 hız vermesidir.Bu yetenek küçük ve etkisiz olarak gözükebilir fakat öyle değil dostlar.Diğer sınıflardan daha hızlı olmak,düşmanların sizi vurmasını zorlaştıracaktır.Ayrıca bu sınıfın özellikleri ile mükemmel bir uyum içindedir.

Yetenek – 1 Blink : Bu karakterin en güçlü yeteneklerinden biridir.Bu yetenek sizin ksıa bir mesafe içinde ışınlanmanızı sağlamaktadır.Bu yetenek hem kaçmanıza,hem de bir düşmanı kendinize yakın tutmak içinde kullanılabilir.En etkili olduğu yer bir düşmanla savaştığınız andır.Düşmanları şaşırtabilirsiniz.Ayrıca bu yeteneği pencerelerden geçmek içinde kullanabilirsiniz.

Yetenek – 2 Concussion Bomb : Bu yetenek ise patladığı yerde düşmanları ve ayrıca kendimizi o alana doğru çekmektedir.Çok stratejik bir şekilde kullanılmalıdır.Her türlü durumda sizi kurtarabilir kolaylık sağlayabilir.Güzel kombolar yapılabilir.Denedikçe anlayacaksınız.

Yetenek – 3 Ghost Walk : Bu yetenek aktif edildiğinde sizi hedefelenemez yapar ve ekstra %20 hız kazandırır.Düşmanlardan ya da hasarlardan kaçmak için kullanılabilir.Silah doldurması yani Reolading yaparken bile kullanılabilir.

Yetenek – 4 Sensor Drone : Bu yetenek kullanılarak bir drone yerleştirirsiniz ve düşmanların yerlerini tespit edebilirsiniz.Özellikle binalarda oldukça işe yaramaktadır.Pusanları hemen tespit edebilirsiniz.Etkisi maksimum seviyede 5 saniye sürmektedir.

Yetenek – 5 Smoke Screen : Bu sınıfın en etkili yeteneklerinden biridir.Bu yetenek kullanıldığı zaman ortaya bir sis çıkar ve düşmanların görüşü engellenir.Savaşlarda çok işe yaramaktadır.Bu sisin atılması bile düşmanların kafasını karıştıracak psikolojik olarak kötü duruma düşürecektir.Bu sis aktifken düşmanların arkasına dahi geçebilirsiniz.Artık size kalmış.

Realm Royale Engineer (Mühendis) Yetenekleri – Özellikleri

Realm Royale sınıf karakter incelemesi isimli konumuza devam ediyoruz.Sırada mühendis var.Bu sınıfımız turret kurabiliyor ve çeşitli zamazingolar yerleştirebiliyor.Kalkan ve benzeri gibi.Oldukça etkili ve zorlu bir sınıf diyebiliriz.Şimdi yeteneklere geçebiliriz.

Pasif Yetenek : Bu sınıfın pasif yeteneği her saniyede 5 armor yenilemesidir.Bu yetenek özellikle savaşta çok ama çok işe yaramaktadır.Öldürülmenizi zorlaştırır.Bu yüzden fazla iksir harcamazsınız ve birikmiş Shardlar ile hızlıca kendinize legendary silah yapabilirsiniz.

Yetenek – 1 Thrust : Bu yetenek sizi havaya fırlatmaktadır.Her türlü durumda işinize yarayabilecek bir yetenektir.Hem bu şekilde etrafı da gözlemlemiş olursunuz.Düşmanlarla da savaşabilirsiniz.Bu yeteneğin dolum süresi kısa olduğu için bol bol kullanın.

Yetenek – 2 Fire Bomb : Bu yetenek ile bir ateş bombası atabilirsiniz.Hem bir düşmana çarptığında hasar verir hem de düştüğü belli bir alanda ateş havuzu oluşturur ve bir süre sürekli hasar verir.Yalnız bu yeteneği kullanacağınız zamanın çok uygun olması gereklidir.Kapalı ve dar alanlarda kullanın.Düşman sıkıştığı zaman.

Yetenek – 3 Barricade : Bir nevi kalkandır.Sizi ve takım arkadaşlarınızı düşman ateşlerinizden korur.Uzun süre dayanabilmektedir.Oldukça işe yarar bir yetenektir.Özellikle yalnız değilde arkadaşlarınızla oynarken çok işe yarayacaktır.Ayrıca taretiniz ve şifa zamazingolarınız içinde koruma sağlamaktadır.

Yetenek – 4 Deploy Turret : Bildiğimiz tarettir.Belli bir mesafeye kadar menzile giren düşmanlara kitlenir ve sürekli ateş eder.Güzel hasarlar verebilmektedir.Savaş alanında çok etkilidir.Kullanmanızda fayda olacaktır.

Yetenek – 5 Healing Totem : Yine takım arkadaşlarınızla beraber oynarken çok işe yarar.Şifa totemi bir süreliğine konulduğu zaman size ve takım arkadaşlarınıza can verir.Fazla şekilde kullanılmaktadır.Şimdi diğer sınıfımıza geçelim.

Realm Royale Warrior (Savaşçı) Yetenekleri – Özellikleri

Yakın mesafede güçlü baltası ile düşmanlara zarar veren bir sınıftır.Dayanıklı yapısı ve güçlü vuruşları ile etkili bir role sahiptir.Oynaması oldukça zevkli olan bir sınıftır.Yeteneklerine geçelim.

Pasif Yetenek : Bu sınıfımızın pasif yeteneği ise saniyede 5 sağlık kazanmasıdır.Tabi bu karakterin fazla canı olduğu için saniyede 5 sağlık az gelebilir haklısınız.

Yetenek – 1 Heroic Leap : Sıçrama yeteneğidir.Düşmanların,kapışmaların içine sıçrayabilirsiniz.Bu şekilde güzel bir hasarda verebilirsiniz.Bu yetenek düşmanların peşine takılmak ya da haritada bir yeri geçmek içinde kullanılabilir.İleri ya da yukarı şekilde sıçrayabilirsiniz.Her türlü durumda işinize yarayacaktır.

Yetenek – 2 Charge : Bu yetenek ile ileri fırlarsınız ve düşmana çarparsınız.Bu sayede yüksek bir hasar verebilirsiniz.Özellikle Shotgun gibi bir silahınız varsa direkt şarjlayıp düşmana çarpabilir ardından silahla son vuruşu yapabilirsiniz.

Yetenek – 3 Flask of Healing : Bir iyileştirme yeteneğidir.Özellikle arkadaşlarınızla oynadığınızda çok işe yarar.Atıldığı bölgede belli bir alana kadar iyileştirme yapmaktadır.Müttefiklerinize can verir.Özellikle canlarınızın tükenmesine az bir zaman kala kullanırsanız çok faydalı olacaktır.

Yetenek – 4 Net Shot : Düşmanın hızını belli bir seviyede azaltacak bir ağ gibi bir şey atmaktadır.Ayrıca hasarda vermektedir.Bunu özellikle düşman size yakınken kullanın ki tutturun.Oldukça etkili bir yetenektir.

Yetenek – 5 Shielding Potion : Bu yetenek kullanıldığında müttefiklerinize koruyucu bir özellik verir.Bu yetenek yerine Flask of Healing yeteneği daha yararlı olacaktır.

Realm Royale Hunter (Avcı) Yetenekleri – Özellikleri

Realm Royale sınıf karakter incelemesi isimli konumuza devam ediyoruz.Sırada Avcı karakterimiz bulunuyor.Kendisi bir ok kullanır ve tuzaklarla düşmanlarını etkisiz hale getirebilir.Uzaktan hasar vermektedir.Tabi ki ok mermi gibi bir anda gitmez.Yayı çok çekerseniz daha fazla hasar vermektedir.Belli bir süreyle gitmektedir.Bu yüzden zamanlamayı iyi ayarlamak gereklidir.Yeteneklere geçebiliriz.

Pasif Yetenek : Bu sınıfın pasif yeteneği karakterinize %10 silah değiştirme ve silah doldurma hızı vermektedir.Çatışmalarda oldukça etkili bir özelliktir.

Yetenek – 1 Dodge Roll : Bu yetenek çoğu durum için kullanılabilir.Bu yetenek belli bir yöne doğru hızlı bir şekilde hareket etmenizi sağlar.

Yetenek – 2 Blast Shot : Patlayıcı mermidir.Bir düşmana inanılmaz derecede hasar vermektedir.Bir düşmanın işini çabucak bitirmek için kullanılmalıdır.

Yetenek – 3 Flare : Bir yere atılır ve o alanda düşman varsa onları gösterir.Özellikle kapalı alanlarda binalarda saklanan düşmanların yerini belirlemek için birebirdir.

Yetenek – 4 Proximity Mine : Bu yetenek bir mayın yerleştirmenizi sağlar.Düşman bu mayına yaklaştığında patlar ve hasar verir.Özellikle kapılara geçişlere bırakılması daha iyidir.Hem size haberde vermiş olur.Eğer düşman yaklaşıyorsa.

Yetenek – 5 Withdraw : Genellikle kaçmak için kullanılır.Geriye doğru sizi fırlatır ve bir anda bir süreliğine görünmez gibi olursunuz.Bina içlerinde dar yerlerde çok işinize yarar hayat kurtarır.Evet sonunda sınıflarımızı bitirmiş olduk.

Ayrıca En iyi loot yerleri için > https://www.phobersus.com/realm-royale-haritasi-loot-yerleri-rehberi/

Bütün sınıflarımızı incelemiş olduk.Özelliklerini yeteneklerini öğrendik.Umarım sizler için faydalı bir konu olmuştur.Realm Royale sınıf karakter incelemesi isimli konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz.Diğer konularda görüşmek üzere hepimize bol keyifli oyunlar dileriz.

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ
Beğendiniz mi ? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
1 paylaşım
phobersus
Oyun ve Teknoloji Aşığı

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format