Oyun

MU Legend Hızlı Seviye – Para Kazanma Rehberi

MU Legend hizli seviye para kazanma rehberi
Yazan phobersus

MU Legend’in Türkçe rehberleri ile devam ediyoruz.İlk konumuzda oyuna yeni başlayanlara ya da başlayacak olanlara özel başlangıç rehberinden bahsetmiştik.Şimdi yine oyun içinde oldukça önemli iki konuya değinmek istiyorum.Bunlar oyun için para (zen) ve seviye atlama.Bunları nasıl hızlı kazanacağınızı detaylı bir şekilde anlatacağım.Aslında bu konular ile MU Legend nasıl oynanır sorusuna da detaylı bir şekilde cevap bulmuş oluyoruz.Şimdi eğer hazırsanız MU Legend hızlı seviye para kazanma rehberi isimli konumuza geçebiliriz.İlk olarak seviye atlamadan bahsedeceğim son olarakta oyun içi paradan.Haydi konumuza geçelim.

MU Legend Hızlı Seviye Atlama Rehberi

MU Legend hizli seviye altin rehberi

Oyunda iki şekilde deneyim puanı kazanır ve seviye atlarsınız.Bunlar oyunda bulunan yaratıkları öldürmek ve görev yapmak.Oyunun başlarında yaratık öldürmek size hızlı seviye atlatacaktır.Fakat ilerleyen seviyelerde artık seviye atlamak oldukça zorlaşacaktır.İşte bu yüzden görev yapmak daha mantıklı olacaktır.Görev yapmak seviye kazanmanıza yardım edeceği gibi ek ödüllerde verecektir.Bu sayede hem karakteriniz güçlenecek hem de hızlı bir şekilde seviye atlayacaksınız.Ayrıca görev yapmak yeni yerlerin ve görevleri kilitlerini de açmaktadır.Tüm görevleri yapmaya çalışın.

Ara ara çıkan süreli görevleri ve yan görevleri de yapın ki ekstra deneyim puanı ve ödül kazanın.Eğer bu yan görevi ya da süreli görevleri yaparken o görevi yapan bir çok kişi varsa bu görevlerden vazgeçebilirsin.Boşuna zaman kaybı olacaktır.Bunun yerine başka görevlere geçin.

Ekstra deneyim kazanmak için bütün Soul maddelerini harcayın.Bunlar oyunda “Soul Points” diye geçmektedir.Her biri %0.4 verirken sonuncusu %25 deneyim bonusu vermektedir.Canavar kesmek için zaman harcamayın.Görevlere odaklanın bir kez daha söylüyorum.

Ana görevlerden sıkıldıysanız bir süre canavar kesebilir ya da zindanlara görebilirsiniz.Ama unutmayın ana görevleri yapmadan hızlı bir şekilde gelişemezsiniz.Eğer bonus deneyim puanı veren iksirlere sahipseniz bunları göreve hemen başlamadan önce kullanın.Boşuna bunları kullanmayın.

MU Legend hızlı seviye para kazanma rehberi isimli konumuza devam ediyoruz.Ölmemeye çalışın.Bu size zaman kaybı yaratacaktır.Ya da öldüğünüz yere gitmek için uğraşırsınız.Canınız azaldığında ya da baktınız öleceksiniz,erkekliğin 10’da 9’unu yapın gitsin.

Maksimum seviyeye ulaşana kadar sakın paranızı ya da zamanınızı Action House’da (Müzayede Evi) harcamayın.Oyunda görev yaparken bulduğunuz ya da yaratıklardan çıkan itemleri kullanmak size fazlasıyla yetecektir.Ayrıca bir arkadaşınız ile oynamak size zaman tasarrufu sağlayacağı gibi hızlı seviye kazanmanıza da yardımcı olacaktır.Görevleri daha hızlı yaparsınız.Yapacaklarınız bunlar.Şimdi oyun içi paraya geçelim.

MU Legend Hızlı Altın (Zen) Kazanma Rehberi

Oyun içi para yani altın ya da zen artık ne derseniz,her oyunda önemli olduğu gibi bu oyunda da oldukça önemli bir yere sahiptir.Oyunda bulunan öğeleri ve benzeri şeyleri satın almak için paraya ihtiyacınız vardır.Son seviyede büyük miktarda paraya ihtiyacınız olacaktır.Bu arada son seviye şimdilik 65.Bu yüzden ne kadar hızlı para kazanırsanız o kadar iyi olacaktır.

Cimri olun.Evet ciddiyim bu oyunda cimri olacaksınız arkadaşlar.Başka türlü altın birikmez söyleyim.Gerçek hayatta nasıl birikim yapıyorsanız ya da para harcarken dikkatli oluyorsanız bu oyunda da olacaksınız.

Uzmanlık yeteneği seçerken iyi karar verin.Sonra bu yeteneği değiştirmek isterseniz büyük miktarda altın harcamanız gerecektir.Yeteneklerin açıklamalarını okuyun ve buna göre seçim yapın.İlerleyen zamanlarda bu yetenekler ile ilgili de bir konu açabilirim.

Yine bol bol görev yapın yaratık kesin.Size iyi miktarda altın verecektir.Son seviye olana kadar sakın paranızı item almak için kullanmayın.Yeni itemlere ihtiyacınız varsa zindanlara ya da riftlere katılın.Kesinlikle para harcamayın.Ayrıca dükkanlarda iksir satılıyor.Bunlara da kesinlikle para harcamayın.Karakterinizi öyle bir ayarlayın ki iksir almanıza gerek kalmasın.Yani ölmeyin.

Açık artırmada bir çok item satabilir ve para kazanabilirsiniz.Bu nedenle kullanmadığınız ve ilginç olan öğeleri satmayı deneyin.Orta dereceden bir çok öğe satarsanız günü kurtarmış olur ve kar etmiş olursunuz.

55.seviyeye ulaştığınızda Luery’s Secret Case isimli gizli bir sandığın kilidini açmış olursunuz.Görevlere bağlı olan “Ohrda” isimli şehirde mevcuttur.Bu şehre bağlı olan “Room of Duty” isimli bir zindanda bu sandık mevcuttur.Bu zindanı tamamlamak bir kaç dakika içinde inanılmaz derecede altın kazanmanızı sağlayacaktır.O zindanı her gün bir kere ziyaret edebilir ve altınları cebe atabilirsiniz.İşte bu kadar.

MU Legend hızlı seviye para kazanma rehberi isimli konumuzun sonuna geldik.Umarım faydalı bir konu olmuştur.Yorum yapmaktan çekinmeyin.Hepimize bol keyifli oyunlar dilerim.

Yazar hakkında

phobersus

Blogger – Youtuber
Oyun ve Teknoloji Aşığı

Yorum yap