Oyun

Just Cause 4 – Başlangıç Rehberi, Taktikleri


just cause 4 baslangic rehberi

Yep yeni bir oyun ile karşınızdayız.Sıra geldi Just Cause 4 isimli oyuna.Aksiyon macera türünde ki bu oyunumuz 4 Aralık’ta bizler ile buluştu.Oyun her platform için uygun.Bu güzel bir şey tamam da şimdi daha önemli bir şey var.Bu oyunu aldıkta ne yapmamız gerekiyor?İşte bu sorunun cevabını bu konuda bulacaksınız.Yeni başlayanların işine yarayacak bir çok taktik bulunacak.Haydi öyleyse Just Cause 4 başlangıç rehberine geçelim.

Just Cause 4 Başlangıç Rehberi, Taktikleri

Konu başında ne dedik?Bu oyuna yeni başlayanların işine yarayacak bir çok taktik ve ipucu bulacaksınız dedik.Ebet bunu bir kez daha söylüyoruz.Öncelikle kısa bilgi verelim.Bu oyun serinin diğer oyunlarından biraz farklı özelliklere sahip.Oyuna girdiğiniz an bazılarınız bu nasıl grafik diyebilir.Ama buna alışacaksınız.Oyunun mekaniklerine de biraz alışmanız gerekiyor.Ama kısa bir süre içinde bunların hepsi hallolacak merak etmeyin.Evet şimdi asıl konumuza geçebiliriz.Taktiklere.

Kanca Kullan

Oyunda yapabileceğiniz bir çok hareket olacak.Bazen bir hareket sonucunda çok yükseklerden yere doğru düşeceksiniz.İşte bu gibi durumlarda kanca size yardımcı olacaktır.Yüksek bir yerden düşerken kanca kullanarak düşüşü yavaşlatabilirsiniz.Güvenli bir şekilde yere inebilirsiniz.Ayrıca bu kancayı her alanda çatışmada filan da kullanabilirsiniz.Güzel de bir kaçma aletidir.Bunu aklınızda tutun.

Wing Suit

Wing Suit dediğimiz şey aslında bir kıyafet oluyor.Sizin havada gayet güzel bir şekilde süzülmenizi sağlıyor.Özellikle havadayken ve kanca kullandığınız an bu kıyafete geçiş yapabilir ve güzelce uçabilirsiniz.Bu sayede gidemediğiniz bir çok yere de gidebilirsiniz.Yalnız şunu da bilmenizde fayda var.Bu kıyafetle yere düşmek oldukça sert ve hasarlı bir şekilde olacaktır.

Kutular

Oyunda bir çok yerde kutular bulunuyor.Bu kutularda güzel silahlar çıkabilmekte.Bu kasalara dikkatlice bakarsanız parladıklarını da görürsünüz.Ayrıca bir çok paylayıcı,roketatar ve bomba da bulabilirsiniz.Sakın bunları es geçmeyiniz.

Seviye

Oyunun 2. serisinde bulunan kaos seviyesi bu oyunda da tekrar bizlerle.Kaos seviyeniz ne kadar artarsa o kadar çok perk açabiliyorsunuz ve bu perklerde sizi oyunda baya güçlendiriyor.Oyunu oynamanız ve görev yapmanız bu seviyeyi hızlı bir şekilde artıracaktır.

Yüzme

Bildiğiniz üzere oyunda yüzebiliyoruz.Fakat burada dikkat etmeniz gereken şey bir süre sonra nefessiz kalmanız.Bu yüzden su altındayken buna dikkat etmenizde fayda olacaktır.Bu oyunda her şeyi detaylı ve gerçekçi gibi düşünmeniz işe yarayacaktır.

Helikopterler

Oyunda helikopterlerinde önemli bir yeri bulunuyor.Çoğu görevde size helikopterler ile saldıracaklar.Tabi ki bunları roket atar ile yok edebilirsiniz.Ama size tavsiyem onları yere indirerek ele geçirmek.Helikopteri çalmak için kanca kullanmalısınız.Helikopter içine girdikten sonra da silah ile düşmanı öldürün gitsin.

Yapılar

Oyunda kırabileceğiniz bozabileceğiniz bir çok yapı olacaktır.Bunlar sadece küçük şeyler değil tabi ki.Büyük binaları kuleleri de yıkabilirsiniz.Bazı yapılar bir atışta düşmez.Ama hasar vermeye devam ederseniz emin olun yıkılacaktır.

Diyeceklerimiz bu kadar dostlar.Just Cause 4 başlangıç rehberi taktikleri isimli konumuzun sonuna geldik.Umarım yeni başlayanlar için güzel bir konu olmuştur.Yorum yapmaktan çekinmeyin lütfen.Hepimize bol keyifli oyunlar.

Abone Ol

Haber Bültenimize Abone Olarak Yeni Konuların Mail Adresinize Gelmesini Sağlayabilirsiniz

Mailinize Gelen Onay Linkine Tıklamayı Unutmayın

Bir Yanlışlık Var,Bir Daha Deneyin

Mailinize gelen onay linkine tıklamayı unutmayın


Yazar hakkında

phobersus

Blogger - Youtuber
Oyun ve Teknoloji Aşığı

Yorum yap

Yeni Konulardan Haberdar Olmak İçin
Abone Ol

Haber Bültenimize Abone Olarak Yeni Konuların Mail Adresinize Gelmesini Sağlayabilirsiniz

Mailinize Gelen Onay Linkine Tıklamayı Unutmayın

Bir Yanlışlık Var,Bir Daha Deneyin