Hearthstone – En İyi Duels Desteleri, Deckleri: Güncel

Hearthstone'a gelen Duels isimli yeni oyun modunda, başlangıç için kullanabileceğiniz en iyi desteleri bulacaksınız.


1
1 point

Duels, kısa bir zaman önce erken erişim ile Hearthstone’a dahil olan yeni bir oyun modudur. 10 adet sınıfın bulunduğu ve oyuna girdiğimizde bu 10 sınıftan 4’ü arasında seçim yaparak başladığımız modda, farklı kahraman güçlerini ve hazinelerini seçerek devam ediyoruz. Her oyun sonunda destemize uygun yeni kartları seçerek yolumuza devam ediyoruz. Oyunda 3 hakkımız bulunuyor. Yani 3 defa yenilirsek oyun komple bitiyor ve yeniden bir sınıf seçerek başlıyoruz. Burada toplam 12 win alabiliyorsunuz. Şimdilik sınırlı sayıda olan kahraman güçleri ve hazineleri 17 kasımdan itibaren artacaktır. Eğer bu modda ilerlemek istiyorsanız ve güzel bir başlangıç destesi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hearthstone en iyi duels desteleri isimli bu konumuzda, başlangıç için en iyi deckleri göreceksiniz. Bunları kullanarak ve geliştirerek 12 win alabilirsiniz. Bu konuda yer alan desteler özellikle standart oyuncuları için oldukça işe yarayacaktır. Az miktarda wild kartı bulunmaktadır ve maliyeti çok azdır. Hazırsanız konumuza geçiş yapalım.

Hearthstone En İyi Duels Desteleri : Demon Hunter

İlk açılışımızı Demon Hunte ile yapalım. Duels modunda oynamaktan gerçekten zevk aldığım sınıfların başında geliyor. Aggro yapısı ile rakipleri kısa bir süre içinde yenebiliyorsunuz. Soul Fragment sinerjisi ile oynadığım bu sınıfta “Gift of the Legion” isimli hazinemiz ile harikalar yaratabiliyoruz. Çünkü bu kartı kullandığınızda destenizden 3 adet Demon summon ediyor. Bu yüzden destede yüksek manalı demonların olması gerekiyor. İşte destemiz. Tamamen standart kartlardan oluşuyor.

hearthstone-en-iyi-duels-desteleri-demon-hunter
Hearthstone Demon Hunter Duels Destesi

Deste Kodu : AAEBAea5Aw+rBrEI9Q2HugOLugPYuwOJvAOpvAO8xgO+0gPI0gOE1gPK3QOz3gPz4wMAAA==

Hero Power : Illidari Strike, Signature : Gift of the Legion

Hearthstone En İyi Duels Desteleri : Paladin

Paladin sınıfıda oldukça güçlü ve etkili. Bütün olay kahraman gücünde bitiyor. Örneğin benim kullandığım kahraman gücü, oyunda ölmüş herhangi bir kartı tekrar 1 can ile hayata getiriyor. İşte bu noktada devreye Divine Shield özellikli kartlar giriyor. Bunları sürekli hero power ile summon ederseniz rakip gerçekten bunalıyor. Başlangıçta “Drocomurchanicas” isimli kartı tutmaya çalışın. Royal Greatsword isimli hazinemiz ile de destemizden sürekli legendary kart summon ediyoruz. İşte destemiz.

hearthstone en iyi duels desteleri paladin
Hearthstone Paladin Duels Destesi

Deste Kodu : AAEBAZ8FD9wD4QTPBoquApPQA7/RA8rRA5vYA4PeA4XeA/neA/reA/TfA43hA8fhAwAA

Hero Power : From Golden Light, Signature : Drocomurchanicas

Hearthstone En İyi Duels Desteleri : Druid

Druid sınıfı biraz yavaş kalıyor fakat sonrasında müthiş bir güç kazanıyor. Ben bu modda Guardian Druid tarzında oynadım ve oldukça fazla win aldım. Mantık aynı. Mana sayımızı artıracak kartları başlangıçta tutmaya çalışıyoruz. Sonra Guardian Animals isimli kart ile de destemizde ki Beast’leri rush özelliği ile çıkarıyoruz. Deste tamamen standart kartlardan oluşuyor. İşte destemiz.

hearthstone en iyi duels desteleri druid
Hearthstone Druid Duels Destesi

Deste Kodu : AAEBAZICD7MB9wPmBfUF9Q36DfnMA5vNA5vOA8/RA7nSA9HhA4rkA4zkA5HkAwAA

Hero Power : Harvest Time!, Signature : Warden’s Insight

Hearthstone En İyi Duels Desteleri : Mage 2021 Ekim

Mage sınıfı da oldukça güçlü. Özellikle oyunun ilk zamanlarında hero power ile 1 cana sahip kartları yok ederseniz Mana Wyrm çıkarıyorsunuz. Bu kartta her spell oynadığınızda buff alıyor. Mantık tamamen Tempo Mage ile aynı. Pasif olarak +1 Spell Damage veren bir kart görürseniz kesinlikle almalısınız. Şu an o kartın ismini hatırlamıyorum ama Spell hasara yüklenin. Gerisi gelecektir. İşte destemiz.

Deste Kodu : AAEBAf0ED5jEAo/TAsfOA83OA6TRA/fRA9DsA8HwA6f3A673A7L3A+j3A/T8A/yeBOifBAAA

Hero Power : Secret Studies, Signature : Embercaster

Hearthstone En İyi Duels Desteleri : Priest 2021 Ekim

Priest sınıfı yine her zaman ki gibi sinir bozucu diyebilirim. Tempo Priest mantığı ile oynanan bu destede hem Dragon sinerjisi yaratabiliyorsunuz hem de rakipten kart çalabiliyorsunuz. Özellikle oyun sonlarında çok etkili oluyor. Özellikle Warrior gibi oyun sonlarında tehlikeli hale gelen rakiplere karşı Wave of Apathy ve Cabal Shadow Priest isimli kartları kullanarak o kartları kendinize çekebilirsiniz. İşte destemiz.

Deste Kodu : AAEBAa0GD+UEp6wC0cEC/tED4t4DlugDmesDnusD1O0D8u4Do/cDrfcDrYoEvp8Ey6AEAAA=

Hero Power : Mind Tether, Signature : Shadow Word Void

Hearthstone En İyi Duels Desteleri : Warrior – 2021 Ekim

Warrior sınıfı Enrage sinerjisi ile gerçekten mükemmel çalışıyor. Hero Power ile her karta 1 hasar verebiliyorsunuz. Eğer 1 hasar vererek bir kartı öldürürseniz 2 zırh alıyorsunuz. Bu özelliği enrage özelliği olan kartlarınız için kullanabilir ve onlara ekstra atak verebilirsiniz. Rakipleri Grommash Hellscream isimli kart ile bitirmeye yönelik oynamalısınız. Bu deste ile 9 win aldığımı da belirtmek isterim. İşte destemiz.

Deste Kodu :AAEBAQcP7gaCsAKIsAK13gP+5wOO7QOU7wPV8QOV9gOW9gOY9gPP+wOmigStoASvoAQAAA==

Hero Power : Bruising, Signature : Scrapmetal Demolitionist

Hearthstone En İyi Duels Desteleri : Hunter 2021 Ekim

Hunter sınıfıda agresif yapısı ile dikkat çekiyor. Özellikle içinde bulundurduğu Deathrattle özellikli kartlar ile rakibi çileden çıkarmaya yetiyor. Ayrıca yine bir kaç Secret olması da işinize yarıyor. Seçeceğiniz diğer kartların desteniz ile uyumlu olmasına dikkat edin yeter. Rakip size vuramadan rakibi yenmiş oluyorsunuz. Gerçekten güçlü bir sınıf. İşte destemiz.

Deste Kodu : AAEBAR8P+g6rwgLYwgKeywOVzQP+0QOK0gOR6AP16APq6QPw7APn8APD+QPJ+QPRoAQAAA==

Hero Power : Death Games, Signature : Deathstrider

Hearthstone En İyi Duels Desteleri : Rogue 2021 Ekim

Hearthstone en iyi düello desteleri isimli konumuza devam ediyoruz. Belki de bu oyun modunda sizi en çok şaşırtan sınıf Rogue olacak. Çünkü bu sınıf sizi hiç beklemediğiniz anda yenebiliyor. Buda silahına verdiği atak buffları ile oluyor. Gerçekten Weapon Aggro Rogue mantığı ile mükemmel çalışıyor. Silahı kırılmadığı sürece sizin için her zaman tehlike olacaktır. Burada amacınız sürekli silah güçlendirmek ve rakibin suratına vurmak. İşte destemiz.

Deste Kodu : AAEBAaIHD8QBvQSbBcQFiAf3wQL8wQKqywOq6wOu6wOO9AOh9AOUnwSWnwT3nwQAAA==

Hero Power : Roguish Maneuvers, Signature : Ace In The Hole

Hearthstone En İyi Duels Desteleri : Warlock 2021 Ekim

Warlock sınıfı Discard sinerjisi ile dikkat çekiyor. Burada olabildiğince hızlı bir şekilde kart çekip masayı doldurmaya çalışmalıyız. Başlangıçta Malchezaar’s Imp ve Silverware Golem isimli kartlara odaklanmak gerekiyor. Zoo stilinde bir oynayışa sahiptir. İşte destemiz.

Deste Kodu : AAEBAa35Aw/6DuTCAsPqAqzLA7jOA//OA8zSA83SA8/SA4vVA/XjA5boA+fwA8P5A8n5AwAA

Hero Power : Soulcial Studies, Signature : Demonizer

Hearthstone En İyi Duels Desteleri : Shaman

Shaman ise yine totemler ile bizlere bela olmaya devam ediyor. Hero Power ile 2 adet totem çıkarıyor. Tabi ki Overloaded durumunda. Oyunun erken aşamasında hızlı olmalı ve masada kontrolü ele geçirmelisiniz. Sonra bu totemleri güçlendirip rakibi kolayca yok edebilirsiniz. Devolving Missiles isimli kartı zor zamanlarda kullanmayı unutmayın. İşte destemiz.

hearthstone en iyi duels desteleri shaman
Hearthstone Shaman Duels Destesi

Deste Kodu : AAEBAaoID+4BqwLgAvkD9QTgBsAH9Qj3qgLgzAOczgP+0QPw1AOq3gOK5AMAAA==

Hero Power : Stormcatcher, Signature : Chaos Storm

Önemli : Twitch kanalımızdan bizleri takip edebilir ve izleyebilirsiniz. Her yayında oynadığımız Battlegrounds Parti moduna sizlerde katılabilirsiniz. Ayrıca sormak istediğiniz ya da yardımcı olmamızı istediğiniz bir şey olursa Discord sunucusuna gelebilir, her türlü gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Hearthstone Başlangıç Rehberi

Hearthstone Hall of Fame Rehberi

Hearthstone Düello Modu Tanıtımı

Hearthstone en iyi duels desteleri deckleri isimli konumuzda işe yarayan düello modu destelerini görmüş olduk. Konu sık sık güncellenecektir. Bu yüzden takip etmenizde fayda olacaktır. Hepinize bol keyifli günler dileriz.

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZBeğendiniz mi ? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

1
1 point
phobersus
Oyun ve Teknoloji Aşığı

Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format