Asphalt 9 Legends – En İyi Sınıf Arabaları

Asphalt 9 Legends isimli oyunda bulunan her sınıfa en iyi arabaları öğreneceksiniz.


0
1 paylaşım

Asphalt 9 Legends ile ilgili yazı yazmayalı baya oldu değil mi? Haklısınız biraz boşladık. Bir önce ki konumuzda oyun içinde işinize yarayacak bilgilerden bahsetmiştik. Şimdi ise yine önemli konulardan birine değinmek istiyoruz. Oyunda bulunan arabalardan. Bu arabalardan hangiler daha iyi hangileri daha hızlı, eminim bir çoğunuz merak ediyordur. Bizlerde sizlere Asphalt 9 Legends en iyi sınıf arabaları isimli konumuzda bunları göstereceğiz. Bu sayede hangi arabaların daha iyi olduğunu öğrenecek ona göre bir yol izleyeceksiniz. Gelin konumuza geçelim.

Asphalt 9 Legends En İyi Sınıf Arabaları Nelerdir?

Oyunda bulunan arabaları yükseltmek oldukça zaman alan bir şey. Hem zaman alıyor hem sizin kredilerinizi oyun içi paralarınızı alıyor. Oyunda bulunan kariyer kısmını bitirmek için bir çok arabanın kilidini açmalı ve onları yükseltmelisiniz. Ama hangi arabaların iyi olduğunu bilirseniz sadece onlara önem verebilirsiniz. Şimdi sınıf sınıf hangi arabalar iyi onlara bir bakalım. D sınıfından başlayıp S’ye kadar bakalım.

Asphalt 9 En İyi D Sınıfı Arabalar

Oyunda illa ki en yüksek seviyelerde ki arabalara sahip olacaksınız diye bir şey yok. Örneğin Dodge Challenger oyunda ki en hızlı arabalardan biridir fakat yol tutuşu oldukça kötüdür. Ama sahip olduğu Nitrosu ile güzel işler çıkarabilirsiniz.

ARABALARRankHızİvmeKontrolNitro
Mitsubishi Lancer Evolution79125042.446.354.8
BMW Z4 LCI E8985925058.639.0245.09
Chevrolet Camaro LT91026551.441.1648.52
Nissan 370Z Nismo99025053.252.3736.99
Volkswagen XL Sport Concept109727046.949.3442.32
DS Automobiles DS E-Tense121825059.551.1541.85
Dodge Challenger 392134428362.236.150.71
Porsche 718 Cayman131027555.951.8939.39
Ford Shelby GT350R144227664.947.5834.38
Lotus Elise Sprint 22099723459.554.847.82

Asphalt 9 En İyi C Sınıfı Arabalar

Oyunda C sınıfında bulunan en iyi araba Acura NSX’tir. Üstün hızlanma ve yol tutuşu özelliği bulunmaktadır. Yani arabayı kontrol etmek çok kolaydır. Tek kötü yanı nitronun çok kötü olmasıdır. Şimdi arabalara bir bakalım.

ARABALARRankHızİvmeKontrolNitro
Dodge Challenger SRT810792926436.5441.03
BMW 3.0 CSL Hommage118128063.144.0239.87
Chevrolet Camaro ZL1 50th Edition129325063.158.1443.47
 Lotus Evora Sport 410141130062.244.0836.31
 Mercedes-Benz AMG GT S153631065.835.6339.96
 BMW M4 GTS166730565.843.938.58
 Rezvani Beast X16822827348.1846.2
 Dodge Viper ACR182128568.551.8345.65
 Pininfarina H2 Speed196430069.450.9441.8
 Acura 2017 NSX211930675.7 48.1736.8

Bu listede sizlere tavsiyemiz BMW M4 olacaktır. Kesinlikle deneyin.

Asphalt 9 En İyi B Sınıfı Arabalar

SCG isimli araba B sınıfının en iyi arabası olarak geçmektedir. Hem yüksek hıza sahiptir hem de yol tutuşu yani kontrolü oldukça iyidir. Nitro ve ivmesi de oldukça yeterlidir. Listeye bakalım.

ARABALARRankHızİvmeKontrolNitro
Porsche 911 GTS Coupe155531264.941.0742.95
Aston Martin DB11167132266.738.0343.91
Jaguar F-Type SVR164532266.743.3234.3
Exotic Rides W70192031373.940.4643.05
Ford GT189134870.332.1952.5
Lamborghini Asterion20233207337.558.07
Cadillac Cien Concept216035068.536.1554.76
Ferrari 488 GTB23033307341.9956.41
SCG 003S24493507336.9263.93
Ferrari F12tdf254034073.931.6668.61
Chevrolet Corvette Grand Sport269931467.5952.5865.79

Eğer SCG almazsanız Cadillac ve Ferrari 488 sizin için iyi bir seçenek olacaktır.

Asphalt 9 En İyi A Sınıfı Arabalar

Çoğu için oyunda ki en iyi araba bu sınıfta bulunuyor. Bu araba hangisi derseniz, Porsche 918 Spyder’dan bahsediyoruz. Müthiş ivmesi, hızı ve kontrolü ile başı çekmektedir. Yani bir çok kişinin bu arabayı seçmesine hak verebilirsiniz.

ARABALARRankHızİvmeKontrolNitro
Aston Martin Vulcan22063287341.8154.22
Nissan GT-R Nismo232431577.547.7341.35
Dodge Viper GTS24533407340.6556.62
Ferrari Laferrari24453507337.6862.91
McLaren P1257935074.839.9753.74
Lamborghini Aventador SV Coupe270635074.841.559.86
VLF Force 1 V10284635073.939.2160.87
Porsche 918 Spyder298834576.5941.8366.3
Pagani Huayra BC315935071.241.572.09
Ferrari J50239133373.942.2748.91

İkinci alternatifiniz ise Pagani olmalıdır. Bunu da unutmayın.

Asphalt 9 En İyi S Sınıfı Arabalar

Geldik en üst seviye arabalara. Burada sizlere önerimiz Koenigsegg Regera ve Bugatti Chiron olacaktır.

ARABALARRankHızİvmeKontrolNitro
Lamborghini Centenario285135074.839.2162.91
Ferrari FXX K295335076.5938.4564.95
Icona Vulcano Titanium306137075.741.6261.26
W Motors Lykan Hypersport3165395.774.83757.61
Lamborghini Egoista326235078.440.7465.97
Trion Nemesis337843473.936.7730.53
Lamborghini Terzo Millennio343738377.544.3354.13
W Motors Fenyr Supersport349240575.737.760.97
Koenigsegg Regera361244074.839.7442.73
Bugatti Chiron373042077.538.7553.33

Asphalt 9 Legends Rehber ve Taktikler

Asphalt 9 Legends en iyi sınıf arabaları nelerdir isimli yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Umarız sizler için faydalı bir konu olmuştur. Sormak istediğiniz bir şey olursa yorum yapabilir ya da Discord’a gelebilirsiniz. Hepinize bol keyifli yarışlar dileriz.





Beğendiniz mi ? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
1 paylaşım
phobersus
Oyun ve Teknoloji Aşığı

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format